Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
suv araç kiralama

Macera Rehberi Budget ile SUV Araçların Farkını Keşfedin

SUV araçlar, günümüzde birçok insanın ilk tercihi olan, oldukça konforlu araçlardır. Yerden yüksek bir yapıya sahip olan, kamyonet özelliğine sahip araçlar, SUV araç olarak adlandırılır. Oldukça geniş tasarımları ile dikkat çeken SUV araçlar, genel kullanım özellikleri olarak asfalt dışında da rahatlıkla kullanılabilirler. Yani, SUV araçlar farklı arazi tipleri için de tercih edilebilir.

Neden SUV Araç?

SUV araçların genel olarak tercih edilmesinin birçok sebebi var. Bu sebepler arasında çok fonksiyonlu bir araç olması, gösterişli olması, sıradan araçlara göre üst düzey konfor sağlaması gibi faydalar sıralanabilir. Kullanıcının sürüş deneyimini oldukça iyileştiren SUV araçlar, maksimum konfor sunması ve farklı yol koşullarında da rahatlıkla kullanılabilmesi için tasarlanır. Sağladığı konfor ve sunduğu sürüş deneyimi ile araç satın almak veya kiralamak isteyenlerin dikkatini çeken SUV araçlar, sahip olduğu off-road özellikleriyle de ön plana çıkar. Yurt dışında ‘’arazi aracı’’ ve ‘’dört çeker’’ olarak da adlandırılan SUV araçlar, oldukça hacimli motorlara sahiptir. Yüksek ve geniş karoserlere sahiptirler ve güçlü ve gösterişli tasarımlarıyla dikkat çekerler.

Budget Bünyesinde Yer Alan SUV Araçlar

SUV araç kiralamak istiyorsan, Budget bünyesinde yer alan birçok SUV araç arasından sana en uygun olanı rahatlıkla tercih edebilirsin. Ford Kuga, Jeep Renegade, Citroen C4, Dacia Duster 4X4, Nissan Qashqai, Opel Grandlandx, Ford Puma, Peugeot 3008, Hyundai Kona, Peugeot 5008, Skoda Kodiaq, Seat Ateca, Opel Crossland, Opel Mokka, Peugeot 2008 ve Seat Arona gibi Budget bünyesinde yer alan araçları kolayca kiralayabilir, SUV araçların sunduğu maksimum konfor ve sürüş deneyimini sen de yaşayabilirsin.