Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
araba kiralama

Budget'ın Yeni Lüks Segment Aracıyla Tanışmaya Hazır Mısın? Volvo XC60

Budget kiralık araç filosuna bu ay itibariyle katılan lüks segment araçların ilki Volvo XC60; tasarım, konfor, güvenlik, performans ve sürüş keyfini en üst seviyede yaşatacak. Güvenlik konusunda dünya çapında şöhrete sahip Volvo’nun göz bebeklerinden olan bu model, yenilikçi ve kuvvetli yapısıyla sürücüleri bir araçtan isteyebilecekleri tüm özelliklerle buluşturacak.

Teknolojinin dokunuşlarıyla gelişirken aynı zamanda güvenlik, üretim hızı ve üretim maliyeti gibi konularda da iyileştirme hedefiyle tasarlanmış Volvo XC60, 5 kapılı SUV bir araç olarak aile boyu konfor ve güvenliği en uygun fiyata sağlayabilecek nitelikte. Bu ay itibariyle lüks araç kategorisinde Budget filosuna katılan Volvo XC60’a; İstanbul Havalimanı, Bodrum Havalimanı, Ankara Havalimanı, Antalya Havalimanı ve İzmir Havalimanı lokasyonlarındaki Budget araç kiralama ofislerinden ulaşılabilir.

Güvenlik

Araç güvenliği dendiğinde belki de akla gelen ilk marka olan Volvo, XC60 modelinde 130 km/s hıza kadar direksiyon hareketlerinde yardımcı olan ve aracı şerit içerisinde tutan, otomatik olarak fren yapabilen ve engellerden kaçabilen, otomatik olarak hız ve mesafe desteği sağlayan, trafikte kör nokta denetimi sağlayan sistemlerle donatıldı. Bu sistemler içerisinden otomatik fren ve engellerden kaçma fonksiyonu kalıcı olarak sisteme entegreyken, şerit takip desteği ve kör nokta uyarı sistemi de tercih edilebilir donanımlardan.

Tasarım

Günlük kullanım adına avantaj sağlayan özelliklerdeki XC60, geniş ve uzun bir tasarıma sahip. Bel çizgisi omuz çizgisine göre yükseltilmiş olan araç, arka bölümde kendini gösteren, fütüristik bir görünümde karşımıza çıkıyor. Volvo XC60’ın iç mekânda samimi bir çizgide bulunan tasarımı, sürücü odaklı bir yapıya sahip. Son teknoloji donanımlar ve yüksek kaliteli malzemesi sayesinde segmentini temsil ederken sürüş keyfini de doruklarda yaşatıyor.

Lüks Segment Araçlar

Yumuşak bir sürüş, yüksek kalitede iç mekân tasarımı, güçlü motor deneyimi ve kaliteli donanımlara sahip lüks segment araçlar, geniş yapıları sayesinde de seyahat esnasında rahatlık sağlar. Kasa tipi olarak SUV araçlardan oluşan lüks araçlar, birinci sınıf özellikler ve en üst seviyede rahatlığı taahhüt eder. Lüks segment araçlar, yakıt tipi olarak dizel ve şanzıman türü olarak otomatiktir.

Araç Kiralama Hizmetinde Budget Ayrıcalığı

Dünya çapında araç kiralama deneyimini, lokal bilgi, esneklik ve uygun fiyatlı hizmetle birleştiren Budget; en kaliteli hizmeti sunar. Budget, müşterilerinin ihtiyaçlarına kişisel çözümler üretirken, güvenilir, hijyenik ve uygun ödeme planlarına sahip araç kiralama hizmetine sahiptir. Her kiralama öncesinde güvenlik açısından kontrol edilen ve temizlenen araçlar hem konfor hem de performans konusunda müşterilerin ihtiyaçlarına uygun olarak belirlenir.