Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
çağa ayak uyduran tasarımıyla hyundai staria yollarda

Çağa Ayak Uyduran Tasarımıyla Hyundai Staria Yollarda!

Sen de otomobil dünyasındaki yenilikleri yakından takip edenlerden misin? Eğer cevabın "evet" ise, Hyundai'nin geleceğe yön veren son harikası Staria'yla tanışmaya hazır ol! Yenilikçi tasarımı, teknolojik donanımları ve performansıyla Hyundai Staria, yolların yeni yıldızı olmaya aday.

Öncelikle Staria'nın dış tasarımından bahsedelim. Modern ve minimalist bir tasarıma sahip olan Hyundai Staria, geleceğin otomobil anlayışını bugüne taşıyor. Geniş cam yüzeyleri ve akıcı hatlarıyla dikkat çeken Staria, aerodinamik yapısı sayesinde yakıt tasarrufunda da oldukça iddialı. Filmlerde gördüğümüz uzay gemilerinin bütünsel formunu anımsatan ve uzaydaki güneş ışınlarının dünyaya ulaşırken büründüğü ufuk çizgisinden ilham alınarak tasarlanan Staria ile geleceğe ışınlanmaya hazır ol!

İç Mekan

İç mekâna geçtiğimizde Staria'nın lüks ve konforla donatıldığını görebilirsin. Geniş iç hacmi ile kalabalık ve bol eşya gerektiren yolculuklar artık çok daha rahat! Üstelik modern teknolojiyle donatılmış kokpit alanı, sürüş deneyimini bir üst seviyeye taşıyor. Staria, Dokunmatik ekranı, Apple CarPlay ve Android Auto uyumluluğu ile de yolda can sıkıntısına yer olmadığının garantisini veriyor.

Performans konusunda da Staria, beklentileri karşılıyor. Güçlü motoru, dinamik sürüş özellikleri ve stabilitesiyle şehir içinde ya da uzun yolda sana güvenli bir sürüş deneyimi sunacak.

Bir de ekonomik yakıt tüketimi var ki, Hyundai Staria'nın en çok öne çıkan özelliklerinden biri! Hem şehir içi hem de şehir dışı kullanımlarda cebinizi düşünen bu araç, sana uzun vadede büyük avantajlar sağlayacak.

Spor Modu ile Gelişmiş Seçenekler

Rotalarınız ve lokasyonlarınız kadar sürüş tercihlerinizle de size uyum sağlayan Staria, dilediğin sürüş moduna geçerek yolculuğundan çok daha fazla verim almanı sağlar. Spor modu ile hızı ve konforu bir araya getirerek en zorlu şartlarda bile seni dilediğin noktaya en kısa ve rahat şekilde ulaştırır.

Son olarak çevreye duyarlı bir otomobil arıyorsan, Staria tam sana göre. Düşük emisyon değerleriyle çevre dostu bir profil çizen bu model, geleceğin sürdürülebilir otomobil anlayışına da uygun bir şekilde tasarlanmış.

Hyundai Staria; tasarımından performansına, konfordan ekonomikliğine kadar birçok alanda sana üstün bir deneyim vaat ediyor. Yeni bir otomobil düşünüyorsan, Staria'yı yakından incelemekte fayda var. Hem şehirde hem de doğada her türlü yolculuğun için ideal bir yol arkadaşı olan Staria’ya Budget araç kiralama ofislerinden ve web sitesi üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsin!