Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
çevre günü

Çevre Günü’nde Doğanın Güzelliklerini Keşfetmeye Ne Dersin?

Bulunduğumuz çağa ayak uydurmak adına hepimiz kendimizi teknolojinin ve bilimin desteğiyle birçok değişimin içinde buluyoruz. En az bizler kadar doğamız ve çevremiz de bu değişimlerden etkileniyor. Fakat ne yazık ki bu değişimler büyük resimde negatif tablolar olarak karşımıza çıkıyor. Bilinçsiz tüketim, nüfus artışı, sanayileşme, artan enerji ihtiyacı ve birçok beşeri faktör her geçen gün doğanın renklerini biraz daha solduruyor. Yine de hiçbir şey için geç olmadığının bilinciyle, bugün dünyamızın geleceği için atacağımız her bir adımın değerine inanıyoruz.

Tüm bu güzelliklerimizin daimi olması için sizleri de bu ortak bilince davet ediyor, Dünya Çevre Günü’ne özel hazırladığımız en yeşil rotaları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz!

Olimpos Beydağları Sahil Milli Parkı (Antalya)

Antalya’nın Sarısu Bölgesi’nden başlayarak, Kumluca ilçesi sınırlarındaki Gelidonya Burnu’na kadar uzanan Olimpos Beydağları Sahil Milli Parkı, tarihe ışık tutan yapısı ve doğal güzellikleriyle seni bekliyor. Yeşilin ve mavinin bir araya gelerek Akdeniz’in tüm güzelliklerini kucakladığı bu parkta Chimera’yı ziyaret ederek çamur banyosu yapabilir, adrenalin sporlarının keyfini çıkarabilirsin.

Budget Antalya Havalimanı ofisinden araç kiralama gerçekleştirerek bu benzersiz deneyimi konforlu ve güvenli bir şekilde yaşayabilirsin.

Kazdağı Milli Parkı (Balıkesir)

Balıkesir ve Çanakkale arasında bulunan Kazdağı Milli Parkı, İsviçre’de bulunan Alp Dağları’nın oksijen seviyesiyle yarışan temiz havası ve İda dağı efsaneleri ile hem huzur dolu hem de mistik bir güzellik sunuyor. Arkeolojik yapıları, kamp alanları ve yöresel lezzetleriyle 20 hektar büyüklüğündeki Kazdağı Milli Parkı seni huzura davet ediyor!

Budget Çanakkale ofisinden kiralayabileceğin araçla doğanın keyfini en iyi fırsatlarla sürebilirsin!

Altındere Vadisi Milli Parkı (Trabzon)

Zigana Dağları'na yayılmış bir vadiye ev sahipliği yapan Altındere Vadisi Milli Park’ı denilince akıllara ilk olarak Sümela Manastırı geliyor. Kayalık bir tepede tüm ihtişamı ve kusursuz mimarisiyle yer alan Sümela Manastırı’nı ziyaret ederek bu benzersiz deneyimi daha da unutulmaz kılabilir, 65 kilometre uzunluğundaki orman yolunda ya da 2 bin 605 kilometre uzunluğundaki yayla patikasında uzun soluklu yürüyüşler gerçekleştirebilirsin.

Trabzon’da bulunan Budget ofisinden dilediğin araç kiralama işlemini gerçekleştirebilir, unutulmaz anların tadını ayrıcalıklı fırsatlarla yaşayabilirsin!

Munzur Vadisi Milli Parkı (Tunceli)

Tunceli kent merkezine 8 km mesafede olan Munzur Dağları'nın eteklerinde yer alan bu park, benzersiz bir bitki örtüsüne ve canlı çeşitliliğine sahiptir. Florasında 1518 bitki çeşidi bulunduran Munzur Vadisi’nde kamp, piknik ve doğa yürüyüşleri gibi günübirlik etkinlikler yapabileceğin gibi çeşitli su ve doğa sporlarını da gerçekleştirebilirsin.

Budget’ın Erzurum, Elazığ veya Erzincan ofislerinden dilediğin aracı kiralayarak maceranın tadını güvenilir ve ayrıcalıklı bir şekilde çıkarabilirsin!

Unutulmaz Anılara Budget Dokunuşu

Doğanın ve temiz havanın tadını çıkarmak istediğinde Budget, dilediğin her an yanında! Budget’ın mobil uygulama ve internet sitesi üzerinden sunduğu araç kiralama hizmetiyle unutulmaz anılara imza atmanın tam zamanı!