Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
araç kiralama

Daha Fazlası için Toyota Proace City

Toyota, hafif ticari araç pazarında Hilux modeli ile üstün bir başarı yakalarken, müşterilerinin beğenisine sunduğu Proace City camlı van modeli ile de iddiasını sürekli olarak artırıyor. Bu araç, müşterilerinin aileleriyle birlikte özel ve iş hayatlarında rahatlıkla kullanabilecekleri bir seçenek sunuyor. İlgi çeken ve beğeniyle karşılanan Toyota Proace City’nin kapsamlı özellikleri hakkında biraz bilgi vermek istiyoruz.

Toyota Proace City sunduğu SUV donanımı, otomobil pratikliği, şık tasarımı, zengin donanım seçenekleri ve yüksek konfor seviyesi ile sınıfının önde gelen modellerinden biri olarak dikkat çekmeyi başarıyor. Bu özellikleriyle hem özel kullanıcılar hem de işletmeler için ideal bir seçim sunuyor. Proace City, sadece yük taşımakla kalmayıp aynı zamanda sürücü ve yolcuların konforunu da göz önünde bulundurarak tasarlanan bir araç olduğu için iş ve özel hayatında ihtiyaç duyabileceğin her türlü gereksinimi karşılayacak bir araçtır.

Genel özelliklerine bakılacak olursa Toyota Proace City modeli, şehir içi ve şehirlerarası kullanıma uygun bir hafif ticari araçtır. Model, geniş iç hacmi ve yüksek konfor özellikleri ile öne çıkmaktadır. İç mekânında geniş bir kabine ve yüksek kaliteli malzemelere sahiptir. Proace City, farklı motor seçenekleriyle sunulmaktadır ve tüm motor seçenekleri, düşük yakıt tüketimi ve yüksek performans özellikleri ile dikkat çekmektedir. Araç, standart olarak sunulan pek çok teknolojik özellikle de donatılmıştır. Bunlar arasında dokunmatik ekranlı multimedya sistemi, geri görüş kamerası, çift bölgeli otomatik klima, otomatik farlar, yağmur sensörü gibi özellikler bulunmaktadır. Proace City, güvenlik donanımları açısından da oldukça zengindir. Bu özellikler arasında da acil frenleme sistemi, şerit takip asistanı, trafik işareti tanıma sistemi, uzun far asistanı gibi özellikler bulunmaktadır.

Hayalindeki Aracı Budget ile Kirala!

Budget, üstün mühendislik ve en kaliteli malzemelerle donatılmış onlarca araç modelini, birinci sınıf teknolojilerle birleştirerek kiralık araç filosunda sunar. Budget, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun, kapsamlı ve mantıklı araç kiralama hizmetleri sunmayı amaçlar. Türkiye genelindeki şehir ve havalimanı ofislerinde müşterilerine güvenli, konforlu ve keyifli bir araç kiralama deneyimi yaşatır. Toyota Proace City kiralama hizmeti almak için, saniyeler içinde Budget Mobil uygulaması veya budget.com.tr araç kiralama bölümünden rezervasyon oluşturabilirsin!