Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
araç kiralama

Egea Hybrid ile Uzun Yolculuklarda Eşsiz Sürüş Deneyimi

Uzun yola çıkmak özellikle ekonomik ve konforlu bir araca sahipsen, oldukça keyifli olabilir. Yol manzaralarını, yöresel lezzetleri ve birbirinden güzel yerleri keşfetmek için çıkılan yolda keyifli bir sürüş deneyimi yaşamak, en az tatilin kendisi kadar güzeldir.

Son yılların en çok tercih edilen otomobil modeli olan Fiat Egea’nın Hybrid modeli, rahat sürüşün yanı sıra ekonomik bir kullanım da sağlar. Sevdiklerinle çıkacağın uzun yolculuklarda maliyet kadar rahatlığa da önem veriyorsan, Egea Hybrid ile seni tanıştırmak isteriz!

Egea Hybrid Nasıl Çalışır?

Egea Hybrid, 15 KW’lık elektrikli bir motorun 130 beygirlik benzinli bir motoru desteklemesiyle çalışır. Hem yakıt verimliliğini hem de sürüş deneyimini iyileştiren bu sistem sayesinde sıkça tercih edilen araç, özellikle uzun mesafelerde dikkate değer tasarruf sağlar. Aracın kalkışında ve düşük hızlarda elektrikli motor kullanması daha sessiz ve daha düşük maliyetli bir sürüş sağlar.

Elektrikli motor desteği sayesinde yakıt emisyonunda ve yakıt tüketiminde da iyileştirme sağlayan Fiat Egea Hybrid; hiç yakıt harcamadan, tamamen elektrik motoruyla kalkış yapabilir ve düşük devirlerde de elektrik motorunu kullanarak sürüş sağlayabilir.

Uzun Seyahatlerde Egea Hybrid

Geniş iç hacmi sayesinde 5 yetişkin yolcu ve 2 büyük bavulluk bagaj kapasitesiyle uzun yolculuklarda dahi yüksek konfor sağlayan Egea Hybrid, hem ekonomik hem de güvenlidir. Yakıt verimliliği, yüksek performansı, kaliteli sürüş deneyimi, konforlu tasarımı ve geniş hacmiyle göze çarpan araç, sürüş deneyimini üst seviyeye taşıyor.

Budget Farkıyla Ekonomik Araç Kiralama

Budget; dünya çapında araç kiralama hizmetleri sağlayan, bütçe dostu, uluslararası ve lokal deneyim sahibi, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmeti bir araya getiren bir araç kiralama şirketidir. Müşterilerinin kişisel ihtiyaçlarına özel ve esnek çözümler sunan Budget, uygun ödeme planları ve güvenilir hizmetiyle müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutar. Hem konfor hem de performans açısından avantajlı Fiat Egea Hybrid’e Budget farkıyla ulaşmak için; internet sitesinden, telefon numarasından veya ülkenin her yanındaki Budget araç kiralama ofislerinden Budget’la iletişime geçebilirsin.