Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
carplay

En Faydalı Araç Uygulamaları Nelerdir?

Günün önemli bir kısmını araç içinde geçirenler için mobil uygulamalar birçok kolaylığı beraberinde getiriyor. Trafikte veya uzun yolda güvenli ve rahat şekilde kullanabileceğin uygulamalar teknolojinin hızla gelişmesiyle çok daha pratik ve hızlı hale geldi. Güvenlik açısından da yarar sağlayan bu uygulamalara birlikte göz atalım!

Navigasyon Uygulamaları

Mobil navigasyon uygulamaları yalnızca kaybolduğunda yolunu bulmanı değil, trafiğe göre en uygun rotayı tercih etmeni ve benzin istasyonu veya ihtiyaç duyacağın restoran, araç servisleri gibi lokasyonları da bulmanı sağlar. Dünya çapında birçok navigasyon uygulaması bulunsa da Google Haritalar’ın 220 ülkeyi kapsayan harita ağı ve 100 milyondan fazla yer bilgisi ile diğerlerinin arasında açıkça öne çıkıyor.

Asistan - Güvenlik Uygulamaları

Araç bilgi-eğlence sistemlerinin yanı sıra sürüş destek uygulamaları ile güvenlik önlemlerini artırılabilirsin. Apple CarPlay veya Android Auto gibi araç içi uygulamaları kullanarak aramaları ve müzik kontrollerini sesli veya multimedya ekranına tıklayarak yönetebilirsin. Bu sayede gözlerini yoldan ayırmadan da güvenli bir şekilde telefonunu kullanman mümkün. Bir diğer önemli araç güvenlik uygulaması olan Mobil Kaza Tutanağı; Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi’nin resmî uygulamalarından bir tanesi. Olası bir trafik kazasını hızlıca kayıt altına almayı hedeflerken potansiyel bir kaza durumunda da belgelerle uğraşma zahmetini ortadan kaldıran bu uygulamaya hem Google Play Store’dan hem de Apple Store’dan ulaşılabilirsin.

Medya Uygulamaları

Dünyanın en çok kullanılan uygulamaları arasında bulunan Youtube Music ve Spotify gibi medya uygulamaları ile istediğin şarkılardan listeler oluşturabilir veya çeşitli konulardaki podcastleri dinleyebilirsin. Bu uygulamaları araç kullanırken sesli olarak kullanmak için bilgi- eğlence sistemlerini tercih etmek; sürüş güvenliği açısından faydalı olabilir. Hem sürücü hem de yolcular için seyahati keyifli hale getiren medya uygulamaları ile tüm yolculukları anılara dönüştür!

Budget Araç Kiralama Hizmetleri

Üstün mühendislik ürünü onlarca model araçtan oluşan kiralık araç filosuyla Budget; kaliteli sürüş deneyimini en uygun fiyatlarla buluşturur. Budget Mobil uygulamasından veya internet sitesi araç kiralama bölümünden saniyeler içinde rezervasyon oluşturabilir; Türkiye’nin her yerindeki Budget şehir ve havalimanı ofislerinden kiralık aracını teslim alabilirsin.