Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
deniz kenarı tatil önerileri

En Keyifli ve Sakin Rotalara Yolculuğa Hazır mısın?

Yaz geride kalsa da tatil yapmak ve keyifli vakit geçirmek isteyenlerin sonbahar mevsiminin tadını çıkarabilecekleri birçok güzel alternatif bulunuyor. Sahil kasabasında, göl kenarında veya tabiat parkında Eylül ayının sunduğu sakinlikte eşsiz tarihi ve doğal güzelliklere tanık olurken dinlenmek ve rahatlamak istersen bize katılmalısın!

Isparta- Eğirdir

Akdeniz göller bölgesinin en kıymetlilerinden olan Eğirdir gölü çevresi; doğal güzellikleri seyretmek, binlerce yıllık tarihe tanıklık etmek, dinlenmek ve keyifli vakit geçirmek için çok uygun. Her mevsim ziyaret edilebilen bölgeye havaların biraz serinlediği Eylül ayında giderek hem rahatça gezebilmek hem de sıcaktan bunalmadan dinlenebilmek mümkün. Cittaslow sertifikası olan ilçede Akpınar Yörük Çadırı Seyir Terası, Altınkum Plajı, Can Ada ve Yeşil Ada gibi birçok doğal ve tarihi güzellik bulunuyor. Eşsiz manzaralar eşliğinde dolaşmak ve dinlenmek için Isparta Eğirdir’e Budget Antalya Havalimanı Ofisinden, Konya Şehir ve Havalimanı Budget ofislerinden araç kiralayarak kolayca ulaşabilirsin.

Bartın- Amasra

Her mevsimin farklı güzel olduğu bir başka lokasyon olan Amasra, yaklaşık 3000 yıllık bir tarihe sahip. Doğası ve tarihi güzellikleriyle baş döndüren Amasra; tarihi evleri, limanları, Tavşan Adası, Amasra Kalesi, Göldere Şelalesi ve Çekiciler Çarşısı gibi çeşitli güzel lokasyonlarla karşımıza çıkıyor.

Fatih Sultan Mehmet’in Çeşm-i Cihan yani Dünya’nın Gözü olarak tanımladığı Amasra’nın sakin doğasında dinlenirken aynı zamanda tarihe tanıklık edebilirsin. İstanbul’a 456 kilometre, Ankara’ya 309 kilometre uzaklıktaki Amasra’ya Budget’la araç kiralayarak ulaşmak mümkün!

Düzce- Güzeldere Şelalesi Tabiat Parkı

Gölyaka ilçesinde bulunan Güzeldere Şelalesi; Güzeldere Köyü’nden geçen Bıçkı Deresi’nin 136 metre yükseklikten kademeli şekilde dökülmesiyle oluşuyor. Dökülen suyun muhteşem sesi ve bölgenin doğal güzellikleri sayesinde dinlenmek ve rahatlamak için eşsiz bir fırsat yakalayacaksın. Huzurlu doğa yürüyüşleri yapabileceğin bölgede konaklama için bungalov veya köy evlerini tercih edebilirsin. Doğanın bütünlüğünü bozacak herhangi bir otelin bulunmadığı Güzeldere’ye Kocaeli İzmir Budget ofisinden araç kiralayarak kolayca ulaşabilirsin!

Bolu- Mudurnu

Mudurnu, yaklaşık 7000 yıllık tarihi, muhteşem evleri, Abant Gölü, yaylaları ve Saat Kulesi’yle görülmeye ve gezmeye değer birçok lokasyona sahip. Dinlenmenin, keyifli vakit geçirmenin, tarihi ve doğal güzellikleri keşfetmenin yanı sıra dünyaca ünlü aşçıların yetiştiği Mudurnu’da birbirinden özel lezzetleri de deneyimleyebilirsin.

Eskişehir’e 150, Kocaeli’ye 160 kilometre uzaklıkta bulunan Mudurdu’ya; Budget Eskişehir veya Kocaeli İzmit araç kiralama ofislerinden rahatça ulaşabilirsin.