Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
festival öneri

4 Yanını Enerji ile Saracak Tatil Önerileri!

Bu defa seyahat ve müzik tutkunları için yazın enerjisini doyasıya yaşayabilecekleri festival önerileri ile buradayız! Türkiye'nin dört bir yanında düzenlenen bu müzik festivalleri sana sadece müziği değil, aynı zamanda seyahat etmenin keyfini de yaşatacak. Yazın unutulmaz anılara imza atmak istiyorsan mutlaka bu programa göz atmalısın! İşte o festivallerden bazıları;

20. Uluslararası Gümüşlük Müzik Festivali

Açılışını ilk olarak 2004 yılında Bodrum Gümüşlük’te yapan bu benzersiz festival, seni dünya çapında ışıldayan ve benzersiz sesleriyle büyüleyen sanatçılarla bir araya getiriyor. Klasik müzik dünyasında önemli bir konuma sahip olan bu festival ruhunu dinlendirmek ve sosyalleşmek için harika bir fırsat! Ama biz etkinliğin bununla sınırlı kalmasını istemeyiz tabii ki. Bu yüzden senin için harika planlarımız var. 28 Ağustos’a kadar devam edecek festivale Budget Bodrum ofisimizden kiralayacağın araçlarımızla katılım gösterme fikrine ne dersin? Bizce şehri keşfetmek için mükemmel bir fırsat!

CityFest’23 Antalya

Kerkisolfej organizasyonunun üstlendiği 31 Ağustos - 1,2,3 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek CityFest’23, seni harika bir atmosferde benzersiz seslerle bir araya getiriyor. Büyük Çatılcak Koyu’nda gerçekleşecek olan festivalde Budget, dilediğin her an Antalya ofisimizden ulaşacağın araçlarıyla sana şehri keşfetme konusunda yardımcı olabilir.

+1 Sunar: Nilüfer Müzik Festivali

Her sene olduğu gibi bu sene de binlerce müzik sever, Balat Atatürk Ormanı’nda bir araya geliyor! Nilüfer Müzik Festivali’nde aklına gelebilecek bütün ünlü isimler mevcut. Her tarzda her ritimde eğlenme seçeneği sunması Nilüfer’i Nilüfer yapan şey diyebiliriz. Büyük Ev Abluka, Dolu Kadehi Ters Tut, Duman ve Malt gibi birçok ünlü grubun katılımıyla 1-2-3 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek bu harika festivali kaçırmamanı tavsiye ederiz! Budget Bursa ofisimizden edineceğin araçlarımızla festival tarihleri boyunca şehri keşfedebilir, unutulmaz anılarına daha fazlasını ekleyebilirsin.

Bu festivaller hem müzikle hem de doğa ile baş başa kalmanın, yeni insanlarla tanışmanın ve yeni yerler keşfetmenin mükemmel bir kombinasyonunu sunuyor. Müziğin ve seyahatin enerjisiyle dolu bir yaz için şimdiden rezervasyonlarını yapmayı ve sana bu keyif dolu anlarda eşlik edecek Budget’ın birbirinden renkli ve konforlu araç kiralama seçenekleriyle tanışmayı unutma!