Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
araç kiralama

Eskimeyen Yeni Yıl Şarkılarıyla Yolculuğuna Keyif Kat

Tüm dünyada yeni yıl çeşitli eğlencelerle, birlikte yenen yemeklerle, oyunlarla ve şarkılarla kutlanır. Bayram gibi geçen bu süreçte yalnızca yeni bir yılın gelişi değil; hayaller, umutlar ve dilekler de kutlanır.

2023 yılına girerken keyifli şarkılar dinlemen ve biraz da nostalji yaşaman için hazırladığımız listeye göz atmanı öneriyoruz!

Esin Engin – Hoşgeldin Yeni Yıl

Yüzlerce şarkıya ve onlarca müzisyene dokunmuş, muhteşem bir müzisyenle başlayalım. Şarkıcı, orkestra şefi, besteci ve aranjör kimliğiyle birçok başarılı müzisyen için ilham ve emek veren bu güzel insanın iyi dilekleri yeni yılında da seninle olsun.

The Jackson 5 – I Saw Mommy Kissing Santa Claus

Michael Jackson ve kardeşleri Jackie Jackson, Tito Jackson, Jermaine Jackson, Marlon Jackson’dan oluşan efsanevi grubun 1970 yılında çıkardığı ‘’Christmas Album’’, bu listeye girebilecek birçok şarkıya sahip. Bu şarkıyla yeni yıla keyifli girmemek imkansız!

Bing Crosby, Bob Crosby ve Orkestrası – Let’s Start The New Year Off Right

Filmleri ve şarkıları ile geçtiğimiz yüzyılın en başarılı sanatçılarından olan Harry Lillis ’Bing’ Crosby’nin 1942 yılında yayımlanan Holiday Inn isiminli albümünde bulunan bu şarkı, insanın içini umut ve huzurla dolduruyor.

ABBA – Happy New Year

İsveç’in dünyaca ünlü gruplarından ABBA’nın 1980 yılında yayımlanan Super Trouper albümünde bulunan bu şarkıdan da bahsetmeden geçemezdik. Keyifli dinlemeler!

Charles Brown – Bringing In A Brand New Year

Tony Russell ‘Charles’ Brown kariyeri boyunca müziğe birçok önemli katkıda bulunmuş bir Blues sanatçısıdır. Sanatçının 1994 yılında çıkardığı ‘Charles Brown's Cool Christmas Blues’ albümünün kapanış şarkısı olan bu parça ile yepyeni yıla hazırlanabiliriz!

The Eagles – Funky New Year

Amerikalı Rock efsanesi Eagles grubunun 1978 yılında tekli olarak çıkardığı parça, yeni yıla girerken enerji yükseltmek ve keyifli vakit geçirmek için çok uygun. Yolculuklara keyif katacak bu şarkıyı mutlaka dinlemelisin!

Dileklerin, hayallerin ve umutların gerçek olduğu bir yıl için, yeni yıl büyüsüne kapılmak gerekir. Güvenli, huzurlu ve keyifli yolculuklar için Budget
araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilir, yeni yıl coşkusunu muhteşem listemizle çıkarabilirsin. Mutlu yıllar!