Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
tatil rotaları

Etkileyici Sanat Otelleriyle Tanışmaya Hazır Ol

Günümüzde birçok farklı konseptte bulunan konaklama hizmetleri ‘Sanatsever oteller’ ile farklı bir boyuta taşınıyor. Genellikle otellerin lobilerinde veya ortak alanlarında denk geldiğimiz sanat eserleri bu otellerde odaların içine taşınırken kimi zaman otelin tamamı bir sanat eserine dönüşüyor!

Ülkemizde farklı tarzlarda inşa edilen ve hizmet veren Sanat Otelleri’ne doğru yolculuğumuzda bize katıl!

Eskişehir Odunpazarı – OMM INN

Doğa, geleneksel Odunpazarı mimarisi ve sanatın buluştuğu bir lokasyon olan OMM INN; sürdürülebilir ve doğa dostu uygulamaları ile dikkat çekiyor. Otel, sıradışı mimari tasarımının yanı sıra; vegan menüsünün yer aldığı OMM INN Cafe, vegan ve çevre dostu ürünleri ziyaretçilerine sunan OMM Bakkal ve Odunpazarı Modern Müze'nin tasarım ürünler mağazası OMM Shop ile farklı deneyimler vaat ediyor.

İzmir Alaçatı - Stay Warehouse

Müzik ve tiyatro performansları, film geceleri, sergiler ve sanat üzerine keyifli sohbetler düzenlenen bu mekan her mevsim aktif olarak kullanılıyor. Misafirlerine özel iskele, plaj ve havuzları ile hizmet veren otel; 24 odaya ve oldukça geniş yeşil alanlara sahip.

Nevşehir Kapadokya – Museum Hotel

Aslına sadık kalınarak restore edilen eski evlerden yapılan bu otel; Dünya’nın en eski müze konseptli otellerinden. Hitit, Roma, Selçuklu ve Osmanlı dönemlerine ait birbirinden seçkin tarihi eserleri otelin odalarında ve ortak alanlarda görebilirsin. Nevşehir müzesine kayıtlı olan bu müthiş eserlere ev sahipliği yapması ile bu otel aynı zamanda müze niteliği de taşıyor.

Muğla Bodrum - Casa dell’Arte Bodrum

Deniz tatili ve sanatın buluştuğu bir diğer lokasyon ise Casa dell’Arte Bodrum. Her yaştan misafirleri için seramik, heykel ve resim workshopları düzenlenen bu otel; 2007 yılında Büyükkuşoğlu Aile Koleksiyonu’nu sergilemek amacı ile kurulmuş. Ailenin 40 yılı aşkın bir sürede topladıkları sanat eserleri; kendini bir koleksiyonerin evinde gibi hissetmeni sağlamayı amaçlıyor. Casa dell’Arte ortak alanları ise Fikret Mualla, Nuri İyem ve Mehmet Güleryüz gibi Türk ressamlarının orijinal eserleri ile donatılmış durumda.

Budget Araç Kiralama Hizmetleri

Türkiye’nin her yanında havalimanı ve şehir ofislerinde hizmet veren Budget; en kaliteli araç kiralama hizmetini en uygun fiyatlarla sunar. Budget’tan araç kiralamak ve yolculukları Budget ayrıcalığıyla yaşamak için Budget Mobil uygulamasından, Budget internet sitesinden veya Budget ofislerinden rezervasyon yaptırabilirsin.