Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
ticari araç kiralama

Ford Tourneo Courier Farkını Budget ile Deneyimle!

Ailece şehirler arası yolculuk planlandığında veya yüksek bagaj kapasitesine ihtiyaç duyulduğunda MPV sınıfı araçlar diğerlerine göre bir adım öne çıkar. İngilizce ’çok amaçlı araçlar’ anlamına gelen Multi Purpose Vehicle kavramının kısaltması olan MPV segmenti araçlar, uzun yıllardır yolcu ve yük taşımada sıklıkla tercih edilir.

Budget kiralık araç filosunun ekonomik araçlar grubu modellerinden MPV sınıfı Ford Tourneo Courier’i tanımak ister misin?

Sessiz, Konforlu ve Güvenli Sürüş Deneyimi

Ford Tourneo Courier, geniş iç hacmi sayesinde hem sürücü hem de yolcular için geniş hareket alanı sunar. Yüksek bir araç olması sebebiyle özellikle şehirler arası yolculuklarda sarsıntısız bir sürüş deneyimi sağlayan Ford Tourneo Courier, aynı zamanda güçlü bir yol tutuşuna da sahiptir. Yüksek kalitedeki iç yalıtım sayesinde, rüzgâr ve motor sesinin az duyulmasına ve sessiz bir yolculuk deneyimine fırsat verir.

Ford Tourneo Geniş İç Hacmi

4157 mm uzunluğa, 1764 mm genişliğe ve 1777 mm yüksekliğe sahip Ford Tourneo Courier; geniş iç hacmi sayesinde hem yolcuların hem de sürücülerin rahatı için ihtiyaç duyduğu alanı sağlar. Yüksek tavanı ve geniş bagaj hacmiyle konfor konusunda da oldukça cömert olan araç, çocuklu ailelerin, arkadaş gruplarının veya bagaj ihtiyacı fazla olan kişilerin rahatça kullanabilmesi için tasarlanmıştır.

Ford Tourneo Performansı

Ford Tourneo Courier, düşük yakıt tüketen ve yüksek performanslı motoruyla tam bir performans aracı. Bozuk yollarda yaşanabilecek sarsıntılara karşı güven veren yüksek tasarımına ek olarak, virajlarda dahi savrulmayan güvenilir bir yol tutuşu sunar. Uzun yolculuklarda güvenli ve rahat bir sürüş deneyimi sunan Ford Tourneo Courier, iç yalıtımı dolayısıyla rüzgâr ve motor sesinin de sürücü ve yolcuları rahatsız etmesini engeller.

Budget Farkıyla Araç Kiralama Deneyimi

Budget, her ihtiyacı karşılayan çözümler sunan kiralık araç filosuyla müşterilerine geniş bir seçenek havuzu sunar. Budget filosunun ekonomik araçlar segmentinde bulunan Ford Tourneo Courier; çocuklu aileler, arkadaş grupları veya işletmelerin kullanımına çok uygun bir araç olup, özellikle şehirler arası seyahatlerde rahat, sessiz ve güvenli bir sürüş yaşamanı sağlar. Budget ofislerinden, Budget Mobil Uygulaması üzerinden ve ‘444 4 722’ Budget rezervasyon numarası ile saniyeler içerisinde araç kiralayabilirsin.