Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
budget bonus indirimi

Garanti BBVA Kredi Kartı Müşterilerine %35 İndirim Avantajı!

Avantaj ve ayrıcalık dolu dünyası ile Budget Türkiye, bu kez Garanti BBVA müşterileri için özel bir kampanya sunuyor!

Budget, Türkiye’nin dört bir yanında bulunan ofislerinden ve web sitesi üzerinden gerçekleştirdiği araç kiralama hizmetinde müşterileri için avantajlı bir fırsat sunarak Garanti BBVA kredi kartı sahiplerine %35 indirim imkanı tanıyor. Garanti BBVA Bonus Flaş uygulamasından giriş yaparak edinebileceğin indirim kodunu Budget kampanya sayfasındaki 'Budget İndirim Numarası' alanına yazarak sana özel fiyatlar ile rezervasyonunu gerçekleştirebilir, Türkiye’nin dört bir yanında yer alan Budget ofislerinden veya web site üzerinden araç kiralamanı gerçekleştirerek dilediğin rotalara özgür, güvenli ve konforlu bir şekilde seyahat edebilirsin!

Koşullar Neler?

Budget Türkiye ve Garanti BBVA iş birliği kapsamında gerçekleştirilen ve 30.06.2023 tarihine kadar geçerli olan kampanyaya, Garanti’li Bonus Flaş uygulaması üzerinden edindiğin kod ile katılabilir, bu ayrıcalıklı kampanyadan kolaylıkla yararlanabilirsin. Aynı kodu çağrı merkezi rezervasyonlarında da kullanabilir, kampanyadan yalnızca ayda 1 kez faydalanabilirsin. Rezervasyon anında ödeme yapmak zorunda değilsin, aracını teslim alırken ödemeyi şahsa ait Garanti BBVA kredi kartı ile gerçekleştirmen yeterli olacaktır. Sadece binek araçlar için geçerli olan bu kampanyada genel kiralama koşullarımız esas alınır ve kiralama hakkı bir başkasına devredilemez. Sadece Türkiye’deki Budget ofislerinde ve günlük kiralamalarda geçerli olan kampanya, süre ve koşullarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Budget ile Benzersiz Sürüş Deneyimlerini Keşfet!

Müşteri memnuniyeti ve güvenine verdiği önemle araç kiralama sektöründe öne çıkan Budget Türkiye; avantajlı kampanyalarla, kaliteli ve hesaplı seçeneklerle, yeni maceralar için kaçırılmaz fırsatlarla daima benzersiz bir deneyim sunuyor! Müşterilerinin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda yenilikçi çözümler üreten Budget’ın araç kiralama avantajlarından yararlanmak için web sitesi üzerinden veya ofislerden rezervasyon yapabilir, güvenli ve huzurlu bir sürüş deneyimi yaşayabilirsin!

Sen de Budget Macera Rehberi ile yepyeni rotaları güvenilir ve ayrıcalıklı kampanyalar ile keşfetmeye devam etmek için takipte kalabilirsin.