Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
genis-ailelerin-yeni-yol-arkadasi-fiat-ulysee

Geniş Ailelerin Yeni Yol Arkadaşı Fiat Ulysee

Büyük bir aileyseniz veya kalabalık gruplarla seyahat etmeyi seviyorsanız, Fiat Ulysee 8+1 modelinin hayatınıza inanılmaz bir dokunuş gerçekleştireceğinden eminiz. Geniş iç hacmi, 8+1 oturma düzeni, turbo dizel motoru ve 8 ileri otomatik şanzımanı ile Fiat Ulysee sıradan bir araçtan çok daha fazlasını sunuyor. Hadi Fiat Ulysee 8+1'in sunduğu dünyaya birlikte göz atalım!

Genişlik ve Rahatlık Bir Arada

Fiat Ulysee 8+1, özellikle geniş aileler ve gruplar için tasarlandı. 8 yetişkin yolcu ve 1 sürücüyü rahatlıkla alabilen bu model, geniş ve ferah iç mekanıyla her yolculuğu konforlu bir deneyime dönüştürüyor ve uzun yolculuklar artık sıkıcı ve yorucu olmaktan çıkıyor.

Güvenliğiniz Öncelikli

Güvenlik, özellikle kalabalık yolculuklarda en önemli konulardan biri. Fiat Ulysee 8+1, bu konuda sana ve sevdiklerine en üst düzeyde güvenlik sağlıyor. Gelişmiş hava yastıkları, ABS fren sistemi ve dayanıklı gövde yapısı ile her yolculuğunuzda maksimum güvenlik sağlamak Fiat Ulysee için çocuk oyuncağı.

Performans ve Yakıt Ekonomisi

Fiat Ulysee 8+1, performans ve yakıt ekonomisini de ihmal etmiyor. Turbo dizel motoru ile şehir içinde ve uzun yolculuklarda yüksek performans sunarken yakıt ekonomisi sayesinde bütçeni korumana yardımcı oluyor. Fiat Ulysee ile performanstan ödün vermeden ekonomik bir sürüş deneyimi yaşayacağından eminiz.

Geniş Bagaj Alanı

Tatil için bolca eşya mı taşıyacaksın? Endişelenme, Fiat Ulysee 8+1'in geniş bagaj alanı tüm ihtiyaçlarını karşılayacak. Bagaj, geniş iç hacmi sayesinde valizden bisiklete kadar her türlü eşyanı kolayca taşıyabilir.

Eğer sen de geniş aile yapısına sahipsen veya gruplar halinde seyahat etmeyi seviyorsan, Fiat Ulysee 8+1 ile tanışmanın tam zamanı! Budget geniş araç yelpazesi ve ihtiyaçlarına en uygun seçenekleri ile Fiat Ulysee gibi geniş iç hacimli araçları seninle buluşturuyor. Budget ile araç kiralama hizmetine Türkiye’nin dört bir yanındaki ofislerden ulaşabilir, dilersen web sitesi üzerinden rezervasyon gerçekleştirebilirsin.