Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
budget araba kiralama

Geniş Yaşam Alanı ve Güvenlik için: BMW 3.20

Şık görünüm, yüksek performans, konfor ve güvenlik kavramlarının buluşma noktası BMW 3.20; üst düzey sürüş deneyiminin yanı sıra sana ve sevdiklerine geniş bir hareket alanı sunuyor.

Alışılmışın dışında bir deneyim ve teknolojinin getirdiği tüm avantajlarla birlikte karşında; Budget kiralık araç filosunun premium üyesi BMW 3.20!

Güç, Güvenlik ve Geniş Yaşam Alanı

Sedan kasa tipinde olan BMW 3.20, hem yolcular hem de bagaj için oldukça geniş bir alana sahip. Kalabalık çıkılacak yolculuklar için ihtiyaç duyulan konforu ve fazlasını sağlayan BMW 3.20, güçlü motoru ve prestijli görünümüyle her yolda dikkatleri üstüne çekiyor. Güçlü motoru, üst seviye iç- dış tasarımı ve güvenli sürüş deneyimi sayesinde premium araçların önde gelen modellerinden olan bu modelde şerit takip sistemi, çarpışma önleyici fren sistemi ve yanal park yardımı donanım seçenekleri bulunuyor.

BMW kalitesi ve Üst Seviye Konfor

Son teknoloji donanımlar ve geniş alanıyla sürüş sırasında ileri seviye konfor sağlayan BMW 3.20, multimedya ekranı sayesinde sürüş ve park asistanını kontrol etmeni de sağlıyor. Aynı zamanda BMW Head-Up Display sayesinde gözlerini yoldan ayırmadan da yolculuğa ilişkin tüm bilgileri görebileceğin BMW 3.20; şık ve kaliteli kokpit kısmının yanı sıra uzun yolculuklarda bile rahat hissettiren koltukları ile sürüş deneyimini en üst seviyeye çıkarıyor.

Araç Kiralamada Budget Ayrıcalığı

Uluslararası deneyimi lokal bilgisiyle buluşturan Budget, en uygun fiyatlarla en kaliteli araç kiralama deneyimini sunar. Budget kiralık araç filosu içinde her ihtiyaç ve isteğine uygun modellerde araç bulabilirsin.

Budget Premium Lüks Kiralık Araç filosundan  BMW 3.20’yi kiralamak ve ihtiyaçlarına özel Budget araç kiralama hizmetlerinden yararlanmak için Budget ofislerine başvurabilir, ‘444 4 722’ Budget rezervasyon numarasını arayabilir ya da Budget Mobil uygulaması veya Budget internet sitesini kullanarak dakikalar içinde kiralama işlemlerini gerçekleştirebilirsin.