Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
suv araç kiralama

Baştan Sona Göz Alıcı Peugeot 3008 ile Tanış

Dünyanın önde gelen araç kiralama markalarından olan Budget; müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına göre değişiklik gösteren birçok model araçtan oluşan devasa bir kiralık araç filosuna sahiptir. Karakteristik ve özgün tasarımıyla sınıfı arasında ışıldayan Peugeot 3008, Budget araç kiralama güvencesi ve kusursuz bir SUV deneyimiyle yolculuğa çıkmaya çağırıyor.

İlham Veren Denge

Estetik ve dayanıklı tasarımıyla iddialı olmasının yanı sıra tasarım dengesiyle öne çıkan Peugeot 3008; güçlü, modern ve cesur dış görünümüyle ilham veriyor. Yenilenen ön tampon görünümü; çerçevesiz ön ızgara, yenilenen ön farlar ve tampon detaylarıyla buluşuyor ve geleceğin tasarım fikirlerine göz kırpıyor.

Peugeot 3008 yalnızca dış tasarım açısından değil, iç tasarım konusunda da sınıfına öncülük ediyor. Sınıfının en ergonomik sürüş pozisyonuna ve kaliteli sürüş deneyimine sahip Peugeot 3008; yalın, kaliteli ve yüksek teknolojili kokpit bölümüne ek olarak bilgi-eğlence sistemleri ve sezgisel sürüş deneyimi sunan teknolojik donanımlarıyla zengin bir deneyime olanak tanır.

Sürücü destek sistemleri sayesinde her yolculuğu daha güvenli hale getiren Peugeot 3008, sınıfının en iddialı sürüş konforuna ve benzersiz stil ögelerine sahiptir. Peugeot 3008’in MyPeugeot uygulaması ile aracını ve akıllı cihazlarını senkronize bir şekilde kullanabilir, gerçek zamanlı ve kişiselleştirilmiş hizmetlerden yararlanabilirsin.

Sürücü destek teknolojileri ile trafikte ve yolda bulunan unsurları tespit eden Peugeot 3008, sürüş güvenliğini de zirveye taşır. SUV konforunu, kaliteli sürüş deneyimi ve güvenlik teknolojileri ile buluşturan Peugeot 3008 ile her yolculukta ayrıcalıklı hissedeceksin.

Budget Araç Kiralama Hizmetleri

Birinci sınıf teknoloji, en kaliteli malzemeler ve üstün mühendislik ürünü onlarca model aracı bünyesinde barındıran Budget kiralık araç filosu; premium sürüş deneyimini uygun fiyatlarla buluşturuyor. Budget prestijli kiralık araç filosu ile müşterilerine kapsamlı ve mantıklı araç kiralama hizmetleri sunar. Türkiye’nin her yerindeki Budget şehir ve havalimanı ofislerine gidebilir; güvenli, konforlu ve keyifli araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsin. Budget farkıyla Peugeot 3008 kiralamak için Budget Mobil uygulamasından veya internet sitesi araç kiralama bölümünden saniyeler içinde rezervasyon oluşturabilirsin.