Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
Hangi Araç Senin Ruh Eşin?

Hangi Araç Senin Ruh Eşin?

Şehirdeki hızlı tempoya ayak uydurmak mı yoksa doğanın kucağında özgür rüzgarlarla yarışmak mı istersin? Hangi tip bir yolculuk sevdalısı olursan ol, ruh eşin olan aracı bulmak işte tam burada, Budget’ta başlıyor! Dört tekerli ruh eşini keşfetmeye hazır mısın?

Şehirde Sisler Arasında

Eğer sen de gününün büyük bir kısmını şehir içi toplantılarla, iş koşturmasında geçiriyorsan ve sabah erkenden yollara koyuluyorsan kompakt fakat göz alıcı görünüme sahip sedanlar senin için biçilmiş kaftan! Sedanların yanında elektrikli otomobiller de şehir içi dur kalk durumlarda oldukça bütçe dostu bir seçenek olabilir.

Kompakt Otomobiller:Küçük boyutları sayesinde park etmek ve dar şehir yollarında manevra yapmak çok daha kolaydır. Volkswagen Polo, Ford Fiesta, Honda Fit, Toyota Yaris, Renault Clio’u şehir içi kullanımlarda tercih edebilirsin.

Elektrikli Araçlar:Enerji verimliliği, düşük emisyon değerleri ve genellikle sessiz çalışmalarıyla şehir içi kullanım için idealdir. Nissan Leaf, Chevrolet Bolt, Tesla Model 3, BMW i3 bu kategorinin en çok tercih edilen modelleri arasındadır.

Hibrit Otomobiller:Benzinli ve elektrikli motor kombinasyonuyla yakıt ekonomisi sağlarlar. Toyota Prius, Honda Insight, Ford Fusion Hybrid, bu kategorinin en beğenilen araçları arasındadır.

Doğada Özgür Rüzgarlar

Dağın, taşın, ormanın kısacası doğanın çağrısına karşı koyamıyorsan, özgürlüğünü doyasıya yaşayabileceğin bir SUV araç seni bekliyor. Subaru Outback veya Volvo XC40 gibi seçenekler, sana doğada rahatlıkla ilerleme özgürlüğü sunuyor. Şehirden kaçıp kamp yapmak, göl kenarında dinginlik dolu anlar yaşamak ya da dağ başında yıldızları izlemek istediğinde SUV’lar tüm konforu ve güvenlik sistemleriyle sana harika bir yol arkadaşı olacak.

Off-Road Macerası

Asfalt yerine toprağı ve çamuru tercih eden adrenalin tutkunuysan, çamurlu patikalarda, engebeli yollarda huzuru buluyorsan çözüm basit! Senin için en uygun olan, off-road maceralarının vazgeçilmezi jeep ve pick-up'lar. Jeep Wrangler veya Ford Ranger gibi canavarlarla, doğanın en zorlu şartlarında bile yolculuk bir başka güzel olacak!

Hayatın ne kadar hızlı veya maceralı olursa olsun, dört tekerleğin üzerindeki ruh eşini bulduğunda yolculuk her daim keyifli olacak. İşte bu yüzden Budget istediğin her an yanında! İster şehirde, ister dağlarda özgürlüğünü ilan et, seninle en uyumlu aracı bulduğunda her yer senin ışığınla parlayacak!