Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
araba kiralama avantajları

Hangi Yolda Hangi Müzikler İyi Gider?

Araştırmalara göre düşük tempolu şarkılar, kalp atışını, nefes alışverişini dengelediği kanıtlanmış. Bu düşük tempolu şarkılar eşliğinde yapılan yolculuklar kişiler için bulunmaz bir terapi yöntemi anlamına geliyor. Yolculuk sırasında harmonik ve duygusal şarkıların dinlenmesi beynin sol tarafının yanında duyguları yöneten sağ tarafının da uyarılmasını sağlıyor.

Her insan hoşuna giden bir manzarayı izlerken kulağında bazı tınıları canlandırır. Ormanlık alanda, gün batımı esnasında, karlı yollarda, dağ ya da deniz manzarasını izlerken… Sana ağaçlar ve kuşların sesleri ile eşlik eden güzel bir şarkı yolculuğuna ekstra keyif katacaktır.

Dünyanın en rahatlatıcı şarkılarıyla sana uzun yolda eşlik edecek, keyifli bir yolculuk yapmanı sağlayacak hem gözünü hem kulağını tatmin edecek bir liste hazırladık. Temalara ayırdığımız bu listelere hadi hep birlikte göz atalım!

Dağ Manzaralı Yollar için;

Müzik, seyahat ederken yanımızda bulunan adeta bir dost gibi. Yola çıkarken seni gaza getirebilir, izlediğin manzarayı unutturabilir hatta hedefe varmak üzereyken heyecanını yatıştırabilir. Kısacası müzik, yol keyfinin vazgeçilmezi.

Deniz Manzaralı Yollar için;

Doğa Manzaralı Yollar için;

Kar Manzaralı Yollar için;

İşte senin için hazırladığımız yol listeleri. Bu birbirinden güzel şarkılar ve eşsiz yol deneyimi için Budget’ın benzersiz araç kiralama hizmetlerinden istediğin her an her yerde faydalanabileceğini unutmamalısın!