Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
hem ruhunu hem vizyonunu besleyecek lokasyonlar

Hem Ruhunu Hem Vizyonunu Besleyecek Lokasyonlar

Sanatla iç içe bir deneyim yaşamak, tarihin derinliklerine dalmak ya da modern sanatın izlerini sürmek isteyenler için rehber niteliğinde bir içerikle karşındayız. Bulunduğu şehrin mimarisi ya da doğal güzellikleriyle bütünleşerek sanatı bünyesine dahil eden bu oluşumlar Türkiye'nin dört bir yanında seni bekliyor!

K2Urla Nefes Alanı, İzmir:

Doğa ile sanatın buluştuğu bu özel alanda, hem doğanın taptaze nefesini hissedebilir hem de farklı sanat disiplinlerinin izlerini sürebilirsin. Çalışma atölyeleri, sergiler ve sanatçı buluşmalarıyla K2Urla Nefes Alanı, İzmir’in Urla ilçesinde sanatseverler için kaçırılmaması gereken bir nokta. İnsanın insanla doğayla ilişkisini onarmak için ortaya çıkan ve 45 dönümlük ormanlık araziyi sanat merkezine dönüştüren K2Urla, sanatçıların doğayla iç içe vakit geçirerek üretim gösterdiği ve bu süreci izleyicilerle paylaştığı ütopik bir yerleşke.

Atelier Marvy, Bodrum:

Bodrum’un kalbinde yer alan ve tarihi bir yapıyı sanatla buluşturan Atelier Marvy, sizlere kendinizi çok özel hissedeceğiniz sofistike bir deneyim sunuyor. Sanat atölyeleri, sergiler ve sanatçı rezidanslarıyla Atelier Marvy, sadece bir sergi alanı değil, aynı zamanda sanatla iç içe vakit geçirebileceğiniz sakin bir sığınak.

Cer Modern, Ankara:

Modern sanatın en önemli temsilcilerinin eserlerini barındıran Cer Modern, Ankara'nın sanatla atan kalbidir. Avrupa'nın en prestijli sanat kurumları arasında yer alan bu mekan, hem ulusal hem de uluslararası sergilere ev sahipliği yapıyor. Sanatın farklı disiplinlerini bir arada bulabileceğiniz bu mekanda, insana ekstra duygu ve romantizm yükleyen sonbaharın da eşliğiyle sanat dolu saatler sizi bekliyor.

OMM, Eskişehir

Eğer sanatın sınırsız dünyasında kaybolmayı, yeni keşiflerde bulunmayı seviyorsan, Odunpazarı Modern Müze’ye kesinlikle uğramalısın. Modern sanatın önde gelen isimlerinin eserlerine ev sahipliği yapan bu müze, sadece içerdiği eserlerle değil aynı zamanda benzersiz mimarisiyle de ziyaretçilerini büyülüyor. Kengo Kuma tarafından tasarlanan bu yapı, modern mimarinin özelliklerini yansıtırken Eskişehir'in tarihi Odunpazarı evlerine de saygı duruşunda bulunuyor.

Sanat ruhumuzu besleyen eşsiz bir deneyim. Sen de bu lokasyonlarda sanatın izlerini sürerek ruhunu besleyebilir ve sonbaharın ruhuna yakışacak yeni deneyimler kazanabilirsin. Her biri kendi içinde benzersiz olan bu mekanlarda sanatla dolu saatler yaşarken Budget sana eşlik etsin! İzmir, Eskişehir, Ankara, Bodrum… Dilediğin tüm lokasyonlarda ihtiyaçlarına ve zevklerine uygun araç kiralama seçenekleri Budget’ta!