Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
orman gezi önerileri

Hobbit Evleriyle Daha Yakından Tanış!

2000’li yıllara damga vurarak popüler kültürün en çok bilinen film serilerinden bir haline gelen Yüzüklerin Efendisi; Sivas’ta Hobbit Evleri ile adeta gerçek oluyor! Sivas Merkez’e yaklaşık 5 kilometre mesafedeki Paşabahçe Mesire Alanı’nda bulunan bu özgün konaklama alanı, hem doğayla vakit geçirmek hem de kendini favori filminin içinde hissetmen için en uygun lokasyon!

Sivas Hobbit Yamaç Evleri

J. R. R. Tolkien’in yarattığı evrende bulunan ve ‘’Hobbit’’ olarak isimlendirilen küçük insanlar, yerin altındaki küçük, mütevazi ve şirin evlerde yaşarlar. Hobbit evlerinden ilham alınarak tasarlanan Sivas Paşabahçe Hobbit Yamaç Evleri; doğanın içerisinde konaklama, mesire alanı içerisinde doğa yürüyüşleri yapma, basketbol ve tenis oynama fırsatları sunuyor.

Tıpkı filmdeki gibi küçük bir alana ihtiyaç duyulabilecek her şeyin sığdırıldığı bu evler; bir ailenin her türlü ihtiyacını karşılayabileceği şekilde hazırlanmış. İçerisinde yatak odası, banyo, salon ve Amerikan mutfak bulunan Sivas Hobbit Yamaç Evleri; 8 standart oda, 7 aile odası ve 8 suit oda olmak üzere toplam 23 oda ile hizmet verir. Sivas Şehir Havalimanı Budget Ofisi’nde araç kiralama hizmetinden yararlanarak yaklaşık yarım saatlik bir yolculukla Hobbit Yamaç Evleri’ne ulaşabilirsin!

Güzeldere Şelalesi Hobbit Evi

Düzce’ye 28, Gölyaka’ya ise 16 kilometre mesafede bulunan Güzeldere Şelalesi 136 metre yükseklikten kademeli olarak dökülür. Türkiye’nin en yüksekten akan şelalesi ünvanına sahip bu şelale; muhteşem doğa manzaraları ortaya çıkarıyor. Güzeldere Şelalesi Tabiat Parkı’nda hobbit evi, özellikle doğal dokuya uyumu sebebiyle oldukça beğeni topluyor. Toplamda 3 bungalov ve bir hobbit evi ile konaklama hizmeti veren bu işletme, ön rezervasyon sistemi ile kiralanıyor.

Budget Araç Kiralama Hizmetleri

Türkiye’nin her yanında Budget şehir ve havalimanı ofislerinden kiralık araç randevusu oluşturmak için Budget Mobil uygulaması veya internet sitesini kullanabilir, uygun fiyatlarla kaliteli araç kiralama hizmetinin keyfini çıkarabilirsin. Budget Mobil uygulama ve internet sitesi üzerinden saniyeler içinde araç kiralama rezervasyonu yaptırabilir, masalsı diyarlara doğru yolculuğuna başlayabilirsin.