Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
huzuru ve enerjiyi buluşturan sonbahar festivalleri

Huzuru ve Enerjiyi Buluşturan Sonbahar Festivalleri

Sonbahar sadece doğanın renk değiştirdiği bir mevsim değil; aynı zamanda birçok huzur ve neşe dolu etkinliğin sportif faaliyetler ve kültür sohbetleri ile de bir araya geldiği bir zaman dilimi. Yazın enerjisi ile kışın evcimenliği arasındaki ince çizgide bulunan bu mevsimin tadını en keyifli şekilde çıkarman için buradayız! Sen de bu sonbaharı farklı bir deneyimle taçlandırmak istersen Türkiye'nin dört bir yanındaki bu festivaller tam sana göre! Sonbaharın dingin esintileri arasında, renkli yaprakların dansı ve serin rüzgarların şarkısı eşliğinde huzur ve enerjiyi bir araya getiren festivallerle ruhunu canlandırma zamanı.

5.Likya Bisiklet Turu:

Sporla iç içe bir sonbahar deneyimi yaşamak isteyenlerin adresi Likya Bisiklet Turu olmalı. Türkiye'nin eşsiz güzelliğini yansıtan Akdeniz kıyılarında bisiklet sürmenin keyfi bir başka. Teke Yarımadası, Muğla'nın Köyceğiz, Burdur Gölhisar ve Antalya arasında kalan Likya’nın büyüleyici manzaralarıyla karşılaşmaya hazır ol! Hem doğa, hem tarih, hem de sporu bir arada yaşayabileceğin bu tur sonbaharın enerjisini hissetmek için mükemmel bir seçenek.

Eğer festivale şehir dışından geleceksen, Antalya Budget ofislerinden edineceğin araçlarla tur alanına ulaşabilirsin!

Foça Uluslararası Arkeoloji ve Kültürel Miras Film Festivali:

Tarih tutkunları için sonbaharının tadı Foça'da çıkıyor! Foça, tarihi zenginlikleriyle bilinse de Uluslararası Arkeoloji ve Kültürel Miras Film Festivali ile de fark yaratıyor. Kültürel mirasın korunması ve filmler aracılığıyla nesilden nesile aktarılması amacıyla Foçalılar tarafından ortaya çıkan uluslararası Arkeoloji ve Kültürel Miras Film Festivali, dünyanın dört bir yanından gelen sinemacı ve arkeoloji meraklılarını bir araya getiriyor.

Bu kültür dolu festivale İzmir Budget ofislerinden kiralayabileceğin araçlarımızla katılabilirsin!

Mersin Gençlik Festivali:

Akdeniz'in incisi Mersin, Gençlik Festivali ile sonbaharı coşkuyla karşılıyor. Denizin, kumun ve güneşin keyfini sonbaharda da sürdürebileceğin bu festivalde, çeşitli atölyeler, konserler ve aktivitelerle unutulmaz anılar biriktirebilirsin. Türkiye’nin önde gelen müzisyenleri, kent orkestraları ve dj performanslarıyla Mersin Gençlik Festivali seni bekliyor!

Mersin Gençlik Festivali’ne Adana Havaalanı Budget ofisimizden kiralayabileceğin araçlarla katılabilir, festivalle birlikte şehrin tadını uzun soluklu turlarla çıkarabilirsin!

Sonbaharın hüznüne kapılmadan, bu mevsimi coşkuyla yaşamak istiyorsan, bu festivaller tam sana göre! Türkiye'nin dört bir yanında gerçekleşen bu etkinliklerle sonbaharı doyasıya yaşa, yeni anılar biriktir. Çünkü sonbahar, sadece hüzün değil, aynı zamanda coşku, enerji ve yeni deneyimler demek! Tüm bu deneyimlerinde ise Budget en keyifli yol arkadaşın olmak için seni bekliyor. Türkiye’nin birçok ilinde bulunan Budget ofisleri ve araçları ile her mevsimin tadını, o mevsime yakışacak etkinlik ve yolculuklarla çıkar! Detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret etmeyi unutma!