Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
kahve

İçini Isıtacak Bu Çorbaları Yerinde Dene

Gitgide soğuyan bu havalarda, içini ısıtacak bir çorba içmek güzel olmaz mıydı? Birbirinden lezzetli çeşit çeşit çorbayı eve sipariş etmektense yerinde içmenin verdiği keyif paha biçilemez. Budget kiralık aracın ile dilediğin çorbayı istediğin yerde içebilir ve anın tadına varabilirsin.  Senin için leziz çorbalar içebileceğin bazı keyifli durakları bir arada topladık.
 

Türkiye’deki En İyi Çorbacılar

İstanbul’da olanlar için sıcacık bir durak olan Paçacı Mahmut Usta, özellikle paça çorbasının lezzetiyle tanınmakta ancak mercimek ve işkembe çorbaları da son derece iddialı. Budget araç kiralama ile Fatih’e yolun düşerse, Paçacı Mahmut Usta’ya mutlaka uğramanı tavsiye ederiz.
Hedef durağın Nişantaşı ise seni Hünkâr Lokantası’na davet ediyoruz. Günde üç çeşit çorba çıkartan Hünkâr Lokantası da Paçacı Mahmut Usta gibi paça çorbasıyla meşhur. Ayrıca Etiler’de de şubesi olmasıyla çok daha ulaşılabilir.
Sıradaki durağımız Alsancak. İsmet Usta’da çorba içmek İzmir’e gitmek için oldukça geçerli bir sebep. 20’den fazla çorba çeşidiyle İsmet Usta, olabilecek en lezzetli şekilde içini ısıtıyor. Bulunduğun yerde araç bulamadıysan ve bu lezzeti tadamayacağın için üzülüyorsan merak etme; Budget İstediğin Yerde ile aracını olduğun yere getirebilir ve dilediğin gibi çorbanın keyfini çıkarabilirsin.
Geleneksel lezzetlerden çıkıp biraz da farklı bir kültürün çorbalarını içmek istersen seni So Up’ a davet ediyoruz. Seni bol şifalı Trabzon karalahana çorbasından alıp Fransız soğan çorbasına kadar götüren So Up ile buz gibi havalarda içini ısıtabilirsin.
Ankara’daysan ve canın çorba çekiyorsa adres çok açık; seni Beykoz’a davet ediyoruz. Ankara’nın gözde restoranlarından biri olan Beykoz’da, yedi çeşit sakatat çorbası tadabilirsin. Ayrıca domates ve mercimek çorbaları da son derece ünlü. Günün her saati açık olan Beykoz’a istediğin zaman gelebilirsin.
Çorba serüvenine İç Anadolu’dan devam edelim. Budget İstediğin Yerde ile aracını kiraladıktan sonra rota Zemzem Çorbacı. Bamya, işkembe, ezogelin, kelle paça ve farklı 10 çorba çeşidiyle Zemzem Çorbacı, eminiz ki kalbinde taht kuracak ve bu soğuk günlere yapacağı sıcak dokunuşla içini ısıtacak.