Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
akıllı araç sürüş

İşte Yolculuğuna Eğlence ve Bilgi Katacak Podcastler!

Araç kullanırken radyo dinlemek uzun yıllardır sahip olduğumuz bir alışkanlık. Teknolojinin gelişmesiyle hayatımızda artık podcastler de var. Podcast, kayıtlı ve düzenlenebilir içerikler olmaları sebebiyle hem içerik üreticisine hem de dinleyicilere büyük konfor sağlayan bir teknoloji. Yolculuk deneyimini iyileştirmek için eğlenceli veya bilgilendirici birçok podcast’e ulaşman mümkün.

İşte yolculuklarıda dinleyerek eğlenebileceğin ve ilgini çekebilecek birçok şey öğrenebileceğin podcastler!

“O Tarz Mı?”

Kendine has tarzıyla ‘’O Tarz Mı?’’; Bengi Apak, İsmail Türküsev, Can Bonomo ve Can Temiz tarafından sunuluyor. Genel konsept olarak dinleyicilerden aldıkları soruları cevaplayıp, tavsiye verdikleri bu podcastte, kurdukları eğlenceli sohbetleri ile sıkılmadan saatlerce vakit geçirilebilir.

“20’li Yaşlar”

Kendini ‘’Tek özellikleri 20’li yaşlarda olmak’’ olarak tanımlayan bir grup insanın muhabbetine dahil olarak, yolculuğunun daha keyifli geçmesini sağlayabilirsin. Çeşitli konuları gençlerin bakış açısıyla değerlendirmek ve kendi hatıralarını canlandırmak için bu podcast serisine göz atabilirsin.

“Fularsız Entellik”

İlgi çekici konularda akıllıca çıkarımlar yapan biri olan Immanuel Tolstoyevski, Ekşisözlük yazarı ve podcast yayıncısı olarak ‘’Fularsız Entellik’’ serisinde eleştirel bakış açısıyla çok çeşitli konuları değerlendiriyor. Fularsız Entellik isimli podcast serisi farklı konular arasında bağlantılar kurarken düşünmeni ve keyifli vakit geçirmeni sağlayabilir.

“TEDx İstanbul”

Herkesin bildiği üzere TEDx, ilham verici ve ufuk açıcı konuşmaların gerçekleştirildiği bir platform. Dünya çapında bir organizasyon olan TEDx’in İstanbul’da yapılan etkinliklerinin kayıtlarını dinlemek, birçok konuda sana ilham olabilir. Farklı düşünce yapılarına sahip farklı insanların görüşlerini belirttiği bu platformda, yüksek kalite ve yüksek çeşitliliği bir arada bulabilirsin.

Budget’la Üst Düzey Araç Kiralama Deneyimi

En kaliteli araçları en uygun fiyatlarla kiralamanızı sağlayan Budget, son model araçlar ve son teknoloji donanımları bir araya getirerek üstün sürüş deneyimi sunar. Güvenli, huzurlu ve kaliteli seyahatler, Budget ofislerinde sizi bekliyor.