Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
kaçkar dağı gezi rotası

Kaçkar Dağı Eteklerinde Huzuru Yakalamaya Hazır Mısın?

Eğer doğayla iç içe olmak, nefes kesen manzaraları keşfetmek ve macera dolu bir tatil geçirmek istiyorsan, Kaçkar Dağı senin için biçilmiş kaftan! Karadeniz'in gizli cenneti olarak bilinen bu bölgede, muhteşem rotalar ve doğa harikaları seni bekliyor.

Palovit Şelalesi ve Haldizen Deresi Yürüyüşü:

Kaçkar Dağı'na giden yolculuğuna Palovit Şelalesi ile başlayabilirsin. Şelaleden başlayarak Kaçkar Dağları’nın eteklerinde yer alan Haldizen Deresi boyunca yürüyüş yapabilir, kendini yeşil vadilerin ve çiçeklerin arasında bulabilirsin.

Kavrun Yaylası Trekkingi:

Eğer doğa yürüyüşlerine ilgi duyuyorsan, Kavrun Yaylası’nın trekking noktaları tam sana göre. Burada mistik ormanlar ve yemyeşil çayırlıklar arasında eşsiz manzaralar eşliğinde yürüyüp, bu benzersiz deneyimi harika fotoğraflarla ölümsüz kılabilirsin.

Gito Yaylası Kampı:

Kaçkar Dağı'nda kamp yapmak istersen, Gito Yaylası tam da aradığın yer! Rize’nin Çamlıhemşin ilçesine 23 km uzaklıkta olan Gito Yaylası’nda uzun soluklu yürüyüşlere çıkarak temiz havanın ve göz alıcı doğal güzelliklerin keyfini çıkarabilirsin.

Verçenik Vadisi Jeep Safari:

Verçenik, Kaçkar Dağları'nın en yüksek ikinci zirvesi olarak bilinir. Kaçkar Dağı'nda farklı bir macera arıyorsan Verçenik Vadisi'nde jeep safarisi seni bekliyor! Bu heyecan verici rotada, dağların dik yamaçlarını aşarak ve derin vadileri keşfederek adrenalin dolu bir yolculuğa çıkabilirsin. Araziye uygun bir araçla bu rotayı takip ederek, Kaçkar Dağı'nın güzelliğini keşfedebilirsin.

Ardeşen Turu:

Ardeşen turuna Pokut Yaylası ile başlayabilirsin. Pokut Yaylası'nda yemyeşil çayırlıklar arasında yürüyüş yapabilir, serin sulara sahip dere kenarlarında mola vererek anın tadını çıkarabilirsin.

Bu 5 unutulmaz rota ile Kaçkar Dağı'nın benzersiz güzelliklerini keşfeteceğinden ve unutulmaz bir tatil deneyimine imza atacağından şüphemiz yok! Peki doğanın kucağında rahatladığın, maceraya atıldığın ve unutulmaz anılar biriktirdiğin bu maceraya Budget’ın eşlik etmesine ne dersin? Budget her türlü yol koşullarına ve ihtiyaçlarına uygun araç seçenekleri ile bu harika rotayı çok daha unutulmaz ve konforlu bir hale getirecek! Rize Şehir veya Rize havalimanı araç kiralama ofisine gelerek ihtiyaçlarına en uygun araçlara ulaşabilirsin!