Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
yayla

Bulut Denizini İzlemeye Hazır mısın? Karadeniz Tatiline Çıkıyoruz!

Her mevsim ayrı güzelliklere ev sahibi olan Karadeniz, yaz aylarında eşsiz manzaralarını tertemiz havası ile sunuyor. Sahil şeridindeki her lokasyonda bulunan kamp alanları, bungalov ve dağ evleri, geçirilen süre boyunca yeşilin en güzel tonlarının, temiz havanın ve muhteşem manzaraların tadını çıkarıp rahatlamak için muhteşem olanaklar sunuyor.

Karadeniz Kamp Alanları

Sevdiklerine, kendine ve doğaya vakit ayırmak isteyenlerin en çok hoşlandığı tatil türlerinden olan kamp tatilinin tadı, Karadeniz Bölgesi’nde bir başka!

Kaçkar Dağları Milli Parkı

Rize-Artvin sınırında bulunan milli parkın büyük bir bölümü Rize il sınırları içerisinde bulunuyor. 1994 yılında Milli Park ilan edilen bölgede halen yayla yaşam kültürü de devam ediyor. Masal gibi manzaralar eşliğinde Fırtına ve Hemşin derelerinin, sık ormanların ve temiz havanın tadını çıkarırken aynı zamanda kamp yapmaya ne dersiniz?

Gito Yaylası

Bulutların üstünde hissetmek için en güzel lokasyonlardan biri olan bu yaylada kamp yaparken bembeyaz bir deniz gibi görünen manzarayı seyretmek gibisi yok! Stresten arınarak sevdiklerinizle doğanın mucizelerine tanık olurken, güneşin doğuşu ve batışını bir masalın içinde yaşamak için Gito Yaylası’nı ziyaret edebilirsiniz.

Artvin Borçka Karagöl Tabiat Parkı – Artvin Şavşat Karagöl Sahara Milli Parkı

Artvin il sınırları içerisinde Karagöl ismine sahip iki adet göl bulunuyor. İki gölün çevresinde muhteşem manzaralara sahip kamp alanlarında yeşilin keyfi doyasıya çıkarılabilir, huzur içinde dinlenirken unutulamayacak anılar biriktirebilirsiniz.

Karadeniz Bungalovlar ve Dağ Evleri

Karadeniz boyunca birçok farklı lokasyonda bulunan dağ evleri ve bungalovlar, konforunuzdan vazgeçmeden doğanın içinde vakit geçirmenize, temiz havanın ve manzaraların tadına varmanıza imkan verir. Yaz aylarında bile serin olan yaylalarıyla ünlü Karadeniz Bölgesi’nde bulutları bir deniz gibi seyretmeye ne dersiniz?

Kardelen Bungalov

Türkiye’nin en popüler yaylalarından olan Ayder Yaylasında bulunan Kardelen Bungalov, dünyanın en güzel manzaralarından birine sahip. Doğanın en huzurlu yansımalarına şahit olmak ve huzur içinde dinlenmek isteyenler için mükemmel bir tercih.

Ordu Çınarsuyu Tabiat Parkı Bungalov Evleri

Balık tutmak, yürüyüş ve piknik yapmak gibi birçok aktiviteyi doğa ile iç içe deneyimlemek için Çınarsuyu Tabiat Parkı'nda bulunan bu tesisi tercih edebilirsiniz. Konaklama imkanı da sunan bu tesise Budget Trabzon şehir içi ve Trabzon Havalimanı ofislerinden araç kiralama hizmeti alarak kolaylıkla ulaşabilir ve Çınarsuyu Tabiat Parkı Bungalov evlerinin keyfini çıkarabilirsiniz!

Budget Araç Kiralama Hizmetleri

Budget, Karadeniz Bölgesi’ndeki birçok havalimanı ve şehir ofisleri sayesinde kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunar. Budget Rize Şehir ofisi ve yeni açılan Budget Rize-Artvin Havalimanı ofisiyle, Karadeniz Bölgesinde araç kiralama hizmetlerinden kolayca yararlanabilir ve Budget ayrıcalığının her rotada size eşlik etmesini sağlayabilirsiniz.