Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
araç bakımı

Karakterini Otomobiline Yansıt!

Bir seyahat tutkunu olduğunu düşünürsek senin en değerli yol arkadaşın aracın olmalı! Hele ki kendine ait bir aracın varsa bu yol arkadaşını sıkıcı bir moddan çıkartmak şart… Denildiği gibi her tarz bir karakteri yansıtır. İşte bu durum otomobiller için de geçerli! Hadi gel birlikte yol arkadaşına biraz renk katalım!

Renk Seçimi: Otomobilin rengi, kişiliğinin en belirgin yansımasıdır. Enerjik ve canlı biriysen, parlak renkler senin kişiliğinizi yansıtabilir. Örneğin, kırmızı genellikle enerji, tutku ve cesareti temsil eder. Turuncu ise genellikle enerji, mutluluk ve yaratıcılığı akıllara getirir. Daha sakin bir kişiliğin varsa, siyah, gri veya beyaz gibi nötr renkler senin için daha uygun olabilir. Bu renkler genellikle profesyonellik, sofistike ve zarafet anlamına gelir.

İç Mekan Tasarımı: İç mekan, otomobilin karakterini belirleyen önemli bir faktör. Koltuk kılıfları, direksiyon kılıfı, paspaslar ve kokular, iç mekanın genel hissini belirler. Eğer doğa seviyorsan yeşil tonlarındaki koltuk kılıfları, ağaç veya çiçek kokulu hava tazeleyiciler aracın ve senin için ideal olabilir.

Stickerlar ve Decaller: Sticker ve decaller, aracına kişisel bir dokunuş eklemenin harika bir yolu. Belki favori bir film karakteri, bir müzik grubu veya bir spor takımı ile kendini ifade edebilirsin. Kim bilir belki yolda diğer sürücülerle keyifli sohbetler etmeni sağlar!

Tekerlek ve Jantlar: Tekerlekler ve jantlar, otomobillerin yıldız parçalarıdır. Spor bir görünüm için geniş, düşük profil lastikler ve özel tasarım jantlar düşünebilirsin. Klasik bir görünüm için ise daha geleneksel bir tekerlek ve jant kombinasyonu seçebilirsin.

Ses Sistemi: Ve olmazsa olmazımız Müzik! Boşuna dememişler müzik ruhun gıdasıdır diye. Aynı şekilde uzun yolların da yakıtıdır müzik… Kaliteli bir ses sistemi, müziğini daha iyi bir kalitede dinlemene yardımcı olur. Bir rock müzik fanıysan bası güçlü bir ses sistemi, klasik müziği tercih ediyorsan temiz ve ayrıntılı sesler için yüksek çözünürlüklü bir ses sistemi tercih edebilirsin.

Otomobilinizi kişiselleştirirken hayal gücünün seni sınırlandırmasına izin verme! Eğer ki bir araç sahibi değilsen de Budget’ın tam senin tarzına uygun araç kiralama seçeneklerini keşfetmeyi unutma! Budget tarzına renk kattığı gibi seyahatlerine de renk katmaya hazır!