Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
karli-seyahatler-icin-surus-rehberi

Karlı Seyahatler için Güvenli Sürüş Rehberi

Kış sporlarına ve dağ maceralarına meraklıysan eminiz ki Şubat ayı senin en sevdiğin ay! Hele ki kar varsa için huzurla doluyor ve hemen yollara düşmek istiyorsun. Eğer araç kiralayarak bu maceraya atılmayı düşünüyorsan doğru yerdesin! Karlı yollar her ne kadar içini huzurla doldursa da senin ve sevdiklerinin güvenliği için ekstra dikkat ve hazırlık gerektirir. İşte bu yüzden karlı seyahatlerin için altın değerinde sürüş ipuçları hazırladık. Unutma, maceranın ve karın tadı güven içinde çok daha başka!

Lastik Kontrolü Şart!

Kar lastikleri, karlı ve buzlu yollarda tutunmayı artırır ve fren mesafesini kısaltır. Yola çıkmadan önce lastiklerinin kış koşullarına uygun olduğundan emin ol..

Zincirin Hazır mı?

Yüksek rakımlı dağ yollarında lastiklerin için kar zinciri, olmazsa olmazın olmalı. Zincir montajını önceden birkaç kez deneyerek pratik yap, böylece gerektiğinde hızlıca takabilirsin.

Yavaş ve Sabırlı Ol

Kar ve buz üzerinde ani manevralar yapmaktan kaçın. Hızını düşür, fren ve gaz pedalına yumuşak dokunuşlar yap. Acele etmek yerine manzaranın tadını çıkarmak sana çok daha iyi gelecek.

Görüş Alanını Temiz Tut

Kar, buz veya sis, görüş alanını engellememeli. Araç camlarını, farlarını ve aynalarını temiz tut. Böylece hem sen yolları daha iyi görürsün, hem de yoldaki diğer sürücüler seni.

Acil Durum Kitini Unutma

Battaniye, el feneri, ilk yardım çantası, su ve bazı atıştırmalıklar... Acil bir durumda ihtiyacın olabilecek her şeyi aracın için hazırladığın çantanda bulundur.

Ve işte, karlı dağ maceralarına atılmak için hazırsın! Peki, güvenli ve konforlu bir araç kiralamak için nereye başvurmalısın? Tabii ki, alanında uzman, güvenilir ve kaliteli hizmetiyle Budget’a!

Budget, kış koşullarına uygun bakımlı ve konforlu araç seçenekleriyle seni bekliyor. Kış lastikleri, kar zincirleri ve gerekli tüm donanımlarla aracını hazırlar, böylece sen sadece yolculuğunun keyfini çıkarırsın. Üstelik Budget'ın rekabetçi fiyatları ve esnek kiralama seçenekleri ile kar dolu maceralarının çok daha avantajlı bir hale geleceğinden eminiz!