Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
kasimda-kamp-baskadir

Kasımda Kamp Başkadır

Kim demiş kamp sadece yazlık bir aktivite diye? Kasımın hafif serin ama romantik havasında, doğanın en renkli halini keşfetmek için önümüzde harika bir fırsat var. Mükemmel bir manzara karşısında sıcacık kahvenizi yudumlarken, etrafınızı saran kızıllar, sarılar ve yeşiller içinde kaybolmaya hazır mısın? O zaman çadırını topla, termosunu al ve yollara düşmeye hazır ol. İşte senin için kasım ayına özel seçtiğimiz muhteşem kamp lokasyonları!

Abant Gölü

Abant, doğa severler için klasik ama bir o kadar da vazgeçilmez bir adres. Abant Gölü etrafındaki yürüyüş yolları ve doğal güzellikleriyle, kasım ayında sonbahara özel renkleriyle bambaşka bir hal alıyor. Gölün etrafında dumanın suya karıştığı manzaraya şahit olmak ise paha biçilemez. Üstelik etrafta bolca fotoğraf çekilmelik tabiat harikası bulacaksın!

Yedigöller Milli Parkı

Adını aldığı yedi gölüyle bilinen Yedigöller, her mevsim başka güzel. Ama kasım ayında apayrı bir havaya büründüğünü söylemek yanlış olmaz. Yedi farklı gölün etrafında kamp kurup, sabah sisler arasında uyandığını bir düşünsene! Doğa yürüyüşlerinin, sessizliğin ve huzurun adresi burası.

Kazdağları

Kazdağları, tarihe tanıklık etmiş ve mitolojiyle iç içe geçmiş eşsiz bir bölge. Burada çam ağaçları arasında yerini alarak kendini Homeros'un destanlarından birinde hissedebilirsin. Kamp ateşinin etrafında dostlarınla sohbet etmek ve yıldızların altında mitolojik hikayeler anlatmak için harika bir fırsat! Kazdağları’na güven ve konfor içinde ulaşmak, yolda tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir seyahat arkadaşı arıyorsan Budget, Çanakkale ofisindeki araçlarıyla seni bekliyor!

Ağva

İstanbul'a yakın ama bir o kadar uzak hissettiren Ağva, kasım kaçamağı için birebir. Yeşilçay ve Göksu Nehirleri’nin kucakladığı bu küçük kasabada kamp yaparken, suyun huzur verici sesiyle uyanabilirsin. Nehir kenarında kano yapmak, balık tutmak ya da sadece suyun akışını izlemek... Burada her şey mümkün!

Kasım ayı, kamp için harika bir zaman. Bu rotalarda, doğanın sonbahar kostümüne bürünmüş halinden büyüleneceğinin garantisini veriyoruz! Kamp ateşinin etrafında toplanıp, sıcak bir şeyler içerken dostlarınla yapacağın uzun sohbetler ya da tek başınalığın benzersiz huzuru seni bekliyor. Unutma, kasımda kamp başkaysa bu planları Budget konforu ve güvencesiyle gerçekleştirmek bambaşka!

Budget Türkiye’nin Dört Bir Yanında Seninle

Budget ile Türkiye’nin dört bir yanındaki havalimanlarından şehir merkezlerine kadar geniş bir ağda, bütçe dostu fiyatlarla premium araç kiralama deneyimini keşfebilir; istediğin modeli Budget Mobil uygulaması, web sitemiz üzerinden veya doğrudan ofislerimiz aracılığıyla kolayca rezerve edebilirsin!