Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
kimseler-bilmesin-sadece-bize-kalsin-dedirten-rotalar

"Kimseler Bilmesin, Bize Kalsın" Dedirten Rotalar

Görülmeyen yerleri göreyim, el değmemiş güzellikleri keşfedeyim, birkaç günlüğüne de olsa terki diyar eyleyeyim diyorsan, Türkiye’nin çok bilinmeyen doğal güzelliklerini barındıran ve gezginlere unutulmaz anlar yaşatan “inziva noktası” sayılabilecek yerleri gel birlikte keşfedelim.

Pastoral Vadi – Fethiye

Şehir yaşamından yoruldum, diyenler için yeni rota yükleniyor. Pastoral Vadi. Fethiye Yanıklar Köyü'nde bulunan, gözden, gönülden her şeyden uzak bir yer keşfetmek isteyenler için bulunmaz bir fırsat. Burası çevrede yaşayan köylerin ve gönüllülerin uğraş verdiği, çam ormanlarıyla kuşatılmış bir vadinin ortasında yer alıyor. Doğal ortamı özledim diyorsanız, burayı denemenizi öneririz. Taş, ahşap ve kerpiç evlerden birini kiralayabilir ya da çadırınızı alıp gidebilirsiniz.

Doğanbey Köyü - Aydın

Doğanbey Köyü, tatil için aradığım; taş evler, dar sokaklar ve doğal güzellik diyorsanız, tam size göre bir yer. Söke'nin denize kıyısı bulunan tek mahallesi olan Doğanbey Köyü’nde denize girdikten sonra, Priene ya da Milet Antik Kenti’ni gezebilir, mağaralarda keşif gezileri yapabilir, sakin bir tatilin keyfine varabilirsiniz.

Köyceğiz - Muğla

Muğla’nın Köyceğiz ilçesi, sessizliği, huzuru, güzel doğası, şifalı gölü ile ziyaretçilerine sakin ve keyifli bir tatil imkânı sunmaktadır. Denize girilebilecek birbirinden güzel koyları ile maviliklerin tadını çıkarabilirsiniz. Köyceğiz Gölü’nde tekne turuna katılabilir, narenciye bahçelerinde dolaşabilir, Sultaniye Kaplıcaları’nın şifalı sularında tazelenebilirsiniz. Deniz kıyısındaki balıkçılardan birinde taze balıkların, nefis lezzetlerin tadına varabilirsin.

Mazı Köyü - Bodrum

Bodrum’a bağlı Mazı Köyü, el değmemiş doğası, etrafında çok az yerleşim yeri olduğu için ziyaretçilerini vadettiği sakinliği, temizliği, sessizliği ve berrak deniziyle sakin bir rota arayanların favorisi. Çoğunlukla kamp yapmak için tercih edilen doğal güzellikteki kıyılarında yüzmek için sıklıkla tercih edilen bir yerdir. Yeşilin ve mavinin buluştuğu Mazı Köyü, Ege Bölgesi’nin eşsiz doğasını misafirlerine sunar. Ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte keyifli bir tatil geçirebileceğiniz özel noktalardan biridir.

Budget’la Yeni Yerler Keşfetmeye Hazır mısın?

Türkiye’nin keşfedilmeye değer, gözlerden ırak olan ama gezip görenlerin gönüllerinde yer eden noktalarını keşfetmek için Budget’la güvenli ve kaliteli bir yolculuğa çıkabilirsin. Budget’la istediğin her noktada araç kiralama seçenekleri için web sitesini ziyaret edebilir, şehir ve havaalanı ofislerinden araç kiralamanı kolayca gerçekleştirebilirsin.