Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
Kış Temalı Fotoğraflara İmzanı At

Kış Temalı Fotoğraflara İmzanı At

Eğer fotoğraf çekmek senin için bir tutkuysa, kış mevsimi tam sana göre! Karın büyüsüyle bambaşka bir atmosfere dönüşen manzaralar, senin yaratıcılığınla birleşince ortaya çıkan fotoğraflar, eminim ki tüm takipçilerini büyüleyecek ve fotoğrafların beğenilere doymayacak! İşte Türkiye'nin dört bir yanında, kışın en etkileyici fotoğraf konseptlerini yakalayabileceğin yerler.

Bozcaada, Çanakkale

Bozcaada, yaz aylarının aksine kışın çok daha sakin ve huzurlu bir atmosfere bürünüyor. sessizliğin huzuruyla büyüleyen dar sokakları, tarihi taş evleri ve denizin mavisiyle birleşen rüzgarın esintisi adeta kartpostallık manzaralar yaratıyor. Objektifini bu eşsiz güzelliklere çevir ve kış masalını Bozcaada’da ölümsüzleştir.

Ani Harabeleri, Kars

Kars'ın tarihi güzellikleri arasında yer alan Ani Harabeleri, kışın bir başka güzel. Bu antik şehrin kalıntıları, kar altında gizemli ve etkileyici bir hava kazanıyor. Tarihle iç içe, karın saflığına tanıklık eden fotoğraflar... Kesinlikle büyüleyici olacak!

Uzungöl, Trabzon

Karın en güzel halinin bir örtü gibi üzerini örttüğü Uzungöl, kışın adeta cennetten bir parçaya dönüşüyor. Yemyeşil doğası, karla kaplı dağları ve donmuş gölüyle, burası muhteşem bir doğa harikası. Burada çekeceğin her bir kare, doğanın tüm güzelliklerini yansıtacak.

Ayder Yaylası, Rize

Rize'nin meşhur Ayder Yaylası, kışın adeta bir rüya diyarına dönüşüyor. Karla kaplı çatılar, sisler içindeki dağlar ve bembeyaz manzaralar... Burada çekeceğin fotoğraflar, kışın büyüsünü en doğal ve en hırçın haliyle yakalayacak.

Sümela Manastırı, Trabzon

Ve tabii ki Trabzon'un eşsiz güzellikteki Sümela Manastırı’nın es geçemeyiz. Karla kaplı ormanların içinde yükselen bu tarihi yapı, adeta gizemli bir hikayenin kapılarını aralıyor. Kışın bu mistik atmosferde çekeceğin fotoğraflar herkesi hayran bırakacak.

Her biri kendi içinde eşsiz güzellikler barındıran bu yerler, kışın en güzel halini çekeceğin karelerle buluşturacak. Fotoğraf makinenle bu manzaraların içine dal ve kışın büyüsünü yakala ve maceranı Budget’ın güvenilir ve kaliteli hizmetiyle taçlandır. Türkiye'nin dört bir yanında bulunan havaalanı ve şehir merkezi ofislerinden veya web sitesi üzerinden istediğin aracı kolayca kiralayabilir, seyahat heyecanını Budget'ın ayrıcalıklı hizmet kalitesiyle birleştirebilirsin.