Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
mil-kazandiran-miles-smiles-kampanyasi

Budget’tan Bolca Mil Kazandıran Miles&Smiles Kampanyası!

Budget ile yapacağın rezervasyonlarında muazzam fırsatlar seni bekliyor! 5 Mart - 31 Mayıs 2024 arası yapılan rezervasyonlarda %30 indirim ve 4.250 Mil kazanma şansı yakalayabilirsin. Üstelik 3 günlük kiralamalarda 1.000 Mil, Ekonomik Araç gruplarında 3+ gün rezervasyonlarda 2.500 Mil ve Lüks Araç gruplarında 3+ gün rezervasyonlarda tam 4.000 Mil kazanabilirsin!

Kampanyada Budget Genel Kiralama Koşulları geçerli olup, Budget Mobil uygulamasından M&S kampanyası rezervasyonu yapan M&S üyeleri ekstra 250 Mil kazanma imkanına sahip oluyor. Ancak unutmamalısın ki bu teklif başka bir teklif, indirim veya promosyon ile birleştirilemez.

Miles&Smiles millerinin, aracın iade edildiği tarihten itibaren ekstrende görünmesi 8 haftayı bulabilir. Eğer millerini bu süre içinde göremezsen, Budget Müşteri İlişkileri'ne cs@budget.com.tr adresinden ulaşarak eksik millerini talep edebilirsin.

Unutma, Mil kazanabilmek için ilk kiracının Miles & Smiles üyelik numarasını belirtmesi gerekiyor. Toplam kira bedeli ve depozito, kiralama başlangıcında kredi kartından tahsil ediliyor. Nakit ödeme, banka kartı veya sanal kart kabul edilmiyor ve kredi kartı sahibinin kiralama esnasında bizzat bulunması gerekiyor.

Keyifli yolculuklar!