Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
antik kent önerileri

Netflix Dizilerinin Merak Uyandıran Lokasyonları

Dizi – film sevdalılarının yakından takip ettiği dijital platformlar, çoğu zaman seyahat planı oluşturma konusunda da bize yardımcı oluyor.

Büyüleyici atmosferleriyle ekran başındakileri etkileyen, son zamanların en merak uyandırıcı lokasyonlarını senin için derledik!

Atiye - Göbeklitepe

Gerek konusu gerek atmosferiyle bizleri büyülü bir dünyanın içine çeken Atiye, özellikle Göbeklitepe sahneleri ile büyük beğeni toplamıştı. Göbeklitepe, Şanlıurfa’nın 18 km kuzeydoğusunda, Örencik köyü yakınlarında bulunuyor. İnsanlık tarihi üzerine bilinen birçok şeyi kökten değiştirecek kadar büyük bir öneme sahip olan Göbeklitepe’nin geçmişi M.Ö 3. binyıla kadar uzanıyor. Dikdörtgen ve yuvarlak şekilli çok sayıda tapınaktan oluşan bu kompleks yapıdan çokça etkileneceğine eminiz. Budget Gaziantep ofisimizden kiralayacağın araç ile Göbeklitepe’ye kısa ve en konforlu şekilde ulaşabilirsin!

Zeytin Ağacı – Assos Athena Tapınağı

Spiritüel bir deneyim için büyük şehirden uzaklaşan 3 kadının merkeze alındığı dizi, konusu kadar “Ege’de hayat kurma” hayalleri olanları da çokça etkilemişti. Zeytin Ağacı, özellikle Assos Athena Tapınağı’nda çekilen sahneleri ile seyahat aşıklarını meraklandırmayı başarmıştı.

Ege Denizi'nin mavi sularına bakan tepelerinde yer alan Assos’un taş döşemeli sokakları, tarihi kalıntıları ve elbette Antik Çağlardan günümüze kadar uzanan görkemli miras Athena Tapınağı’nın büyüleyici yapısı ile unutulmaz anılara imza atabilirsin. Çanakkale Budget ofisinden teslim alacağın araç ile Assos’a kısa bir sürede ulaşabilirsin!

Şahmaran – Tarsus

Yarattığı gizem dolu atmosferi büyük ölçüde Tarsus’a borçlu olan başarılı yapım Şahmaran, ilk bölümden itibaren mekân seçimleri ile büyük bir merak uyandırdı. Çekimlerinin bir kısmı Tarsus’da gerçekleşen dizi, bizlere buzdağının sadece görünen yüzünü gösteriyor diyebiliriz. Tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapan Tarsus, tarihi yapıları ve zengin mutfağı ile seni bekliyor! Adana’ya yaklaşık 40 dakika mesafede olan Tarsus’a, Budget Adana ofislerimizden edineceğin konforlu araçlarımız ile rahatlıkla ulaşabilirsin.

Budget Tüm Keşiflerinde Yanında!

Sen merak ettiğin rotaları yakından görmek istediğinde Budget her zaman olduğu gibi mobil uygulama veya internet sitesi üzerinden sunduğu araç kiralama hizmetiyle yanında!