Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
kış tatili

Özgürlüğün Yeni Formu: Tiny House

Tiny House, minimalist felsefeden yola çıkarak sade ve düşük maliyetli şekilde tasarlanan yeni nesil yaşam alanları olarak karşımıza çıkıyor. Amerika’da başlayan ve tüm dünyaya yayılan Tiny House hareketi; yaşam alanını olabildiğince küçültmeyi ve doğa ile iç içe yaşamayı hedefliyor. Yenilenebilir enerji kullanmak, daha az atık üretmek ve çevreye saygılı bir şekilde yaşamak; insanların daha huzurlu ve sürdürülebilir bir hayata dönüşünün başlangıç adımları gibi görünüyor!

Tiny House Neden Mükemmel Bir Alternatif?

Sabit veya tekerlekli olarak tasarlanabilen Tiny House’lar; taşınabilir, konforlu, güvenli ve sürdürülebilirdir! Minimalist yaşam felsefesinin en temel unsurlarından birisi de kuşkusuz tüketimi düşürmek. Daha az tüketmek ve dolayısı ile daha az atık üretmek aynı zamanda daha az harcamak da mümkün kılıyor. Çevreyle uyum içerisinde yaşarken ekonomik olarak da fayda sağlayan bu evler; güneş enerjisi sistemleri ve atık geri dönüşüm sistemleri kullanarak şebekeden bağımsız bir şekilde yaşamana olanak verir. Tercih ettiğin manzara eşliğinde; yüksek faturalara maruz kalmadan şehir kalabalığından uzaklaşarak yaşamak için Tiny House yaşamını mutlaka deneyimlemelisin!

Türkiye Tiny House Lokasyonları

Tiny House yaşamına geçiş hemen mümkün olmasa da; doğa ile buluşmanı ve minimalist yaşam tarzını kısa süreliğine de olsa deneyimlemen için ülkemizde birçok lokasyon bulunuyor:

Muğla Gökova - AlbiziaTiny

Birçok farklı konseptte hizmet veren bir konaklama tesisi olan AlbiziaTiny; 4 adet Tiny House ve farklı olanakları ile keyifli ve huzurlu bir deneyim yaşamanı sağlayabilir.

Sakarya Sapanca – Kıyı Bungalov

Sapanca Gölü kıyısında yer alan, bungalov ve Tiny House kiralama hizmeti veren bu lokasyon; muhteşem bir doğa ortamı içerisinde minimalist konaklamayı deneyimlemeye davet ediyor.

İzmir Ödemiş – Hayal Tadında

Çadır ve karavan kampı imkanının yanı sıra Tiny House seçeneği de sunan mekanlardan olan Hayal Tadında; konforla doğayı bir araya getiriyor.

İstanbul Polonezköy – Yako House & Park

Şehirden çok uzaklaşmadan ama aynı zamanda şehrin kalabalığından da uzaklaşmanı sağlayacak Yako House & Park, Polonezköy’de 4 adet Tiny House ile konaklama hizmeti sunuyor. Yeşilin içerisinde minimalliği keşfederken aynı zamanda çeşitli aktiviteler ile vakit geçirmek mümkün.

Budget ayrıcalıklarına ulaşmak ve Türkiye’nin her köşesindeki Tiny House alanlarına doğru yolculuğa çıkmak için Budget Mobil uygulaması ve internet sitemizden araç kiralama hizmetine ulaşabilirsin…