Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
sıfır emisyonlu araçlar

Sıfır Emisyonlu Araçlar ile Doğa Dostu Destinasyonlar

Seyahat etmek için doğa dostu bir yol mu arıyorsun? O zaman doğru yerdesin! Birlikte sıfır emisyonlu araçların çevre üzerindeki faydalarını öğrenerek doğa dostu destinasyonları keşfedebilir, daha temiz bir gelecek için önemli bir adım atabiliriz.

Sıfır Emisyonlu Araçlar ve Çevre Üzerindeki Faydaları

Sıfır emisyonlu araçlar, fosil yakıtlı araçlara kıyasla egzoz emisyonları olmadığından hava kalitesini korur ve zararlı partiküllerin yayılmasını engeller. Fosil yakıt kullanımının azalması ile birlikte aynı şekilde sera gazı emisyonlarının da azalmasına yardımcı olur ve iklim değişikliğiyle mücadeleye katkı sağlar. Sıfır emisyonlu araçlar sessiz çalışır. Böylece trafik gürültüsünü azaltır ve çevrede daha sakin bir atmosfer yaratarak gürültü kirliliğini minimize eder.

Doğa Dostu Destinasyonlar

Sadece araç kullanımı ve seçimleri ile değil, seni doğa ile yakınlaştıracak seyahat noktalarını tercih etmek de bu bilincin yerleşmesine ve çoğalmasına katkı sağlayacaktır. İşte Türkiye’nin birbirinden güzel doğa dostu destinasyonları!

Şirince, İzmir:

Şirince'nin doğal güzellikleri ve tarihi dokusu, sürdürülebilir turizme örnek teşkil eder. Organik tarım ürünleriyle ünlü olan Şirince, yerel ekonomiyi destekleyerek çevreye duyarlı bir seyahat deneyimi sunar.

Kabak Koyu, Fethiye:

Kabak Koyu, çevre dostu pansiyonları ve organik tarım projeleriyle bilinir. Doğanın korunduğu, plajların temiz tutulduğu ve sürdürülebilir turizmin teşvik edildiği bir yerdir.

Gökçeada, Çanakkale:

Türkiye'nin en büyük adası olan Gökçeada, ekoturizm açısından önemli bir destinasyondur. Güneş enerjisi kullanımı, organik tarım projeleri ve sürdürülebilir enerji kaynaklarına yatırımıyla çevreye duyarlı bir seyahat deneyimi sunar.

Budget’ın Çevre Dostu Araç Seçenekleri ile Tanış!

Doğa dostu seyahat etmek için sıfır emisyonlu araçlar ve ekolojik sürüş teknikleriyle çevre üzerindeki etkimizi azaltabilir ve doğa dostu destinasyonlarda sürdürülebilir turizmi destekleyebiliriz. Sen de çevre dostu araçlarla seyahat ederek bu bilince destek olmak istiyorsan Budget Mobil uygulaması veya budget.com.tr araç kiralama bölümünden ihtiyacına uygun araç modellerini inceleyebilirsin!