Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
uzun dönem araç kiralama

Sıradışı Bir SUV Deneyimi: Opel Grandland

Tüm segmentlerden araçların bulunduğu Budget kiralık araç filosu; farklı istek ve ihtiyaçlara uygun modellerden oluşuyor. Yenilikçi teknolojileri ve cesur tasarımı sayesinde SUV araçlar arasında ezber bozan bir model olan Opel Grandland, seni yalınlığa, rahatlığa ve güvenliğe Budget güvencesi ile çağırıyor!

Dikkat Çekici ve Cesur Tasarım

Opel Grandland’ın çarpıcı, sportif ve keskin tasarımı en ince ayrıntısına kadar özenle hazırlanmış. 17, 18 ve 19 inçlik hafif alaşımlı jant seçenekleriyle sunulan Opel Grandland; çarpıcı ve sportif hatları, çift renk gövde ve tavan bileşimleri, ikonik Opel vizörü ve yenilenen Opel imzasıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Opel Grandland, estetik tasarımının yanı sıra teknolojik donanımlarıyla da rakiplerini geride bırakıyor. Grandland’ın rahatlığı ve güvenliği bir araya getiren teknolojilerinden dijital gösterge paneli; geceleri ve sisli havalarda görüşün kısıtlandığında, 300 metrelik alanı tarayarak yoluna çıkan her şeyi görmeni sağlarken, canlıları algılayarak seni sesli olarak uyarır. Gerekli olduğunda aktif acil fren sistemi, aktif şerit takip sistemi ve adaptif hız sabitleyici gibi özelliklerini devreye sokabilen Opel Grandland, trafikte karşılaşılabilen olumsuz durumlara çözüm olacak birçok donanıma sahip. Aydınlatma alanında çığır açan Grandland, trafikteki diğer sürücülerin gözünü almayan uzun farlara ve otomatik olarak açılıp kapanabilen IntelliLux LED Pixel farlarıyla öne çıkıyor.

Opel Grandland’in ısıtmalı ön camı ve koltukları soğuk kış günlerinin daha sıcak ve rahat geçirmeni sağlıyor. Grandland’in tamamen dijital Pure Panel sistemi; Apple CarPlay ve Android Auto sistemleri, 7’’ veya 10’’ multimedya seçenekleri ve altı hoparlör ile her yolculuk keyfinin doruklara çıkarıyor.

Budget Prestijli Kiralık Araçlar

Budget Prestijli Araç Filosu; yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş, birinci sınıf teknoloji ve konfor özelliklerine sahip araçlardan oluşur. Budget Prestijli araçlar; üstün sürüş deneyimini, konforu, performansı ve estetik tasarımları bir araya getiriyor. Budget, prestijli kiralık araç filosuyla müşterilerine her zaman en uygun fiyatlarla güvenli, rahat ve huzurlu bir sürüş deneyimi sunar.