Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
araç kiralama hizmeti

Konfor ve Güvenliğini Önemsiyoruz! Budget Şoförlü Araç Kiralama ve Transfer Hizmetleri

Araç kullanmak, bazı durumlarda normalde olduğundan daha stresli olabilir. İş seyahati sebebiyle bulunulan bir şehirde yollara pek hâkim değilken veya çok yoğun bir program içerisinde araç kullanırken zorlanmamak için Budget şoförlü araç kiralama ve transfer hizmeti kullanılabilir. Trafiğin gerginliğini veya yollarda kaybolma stresini yaşamadan yolculuk edebilmeyi sağlayan bu hizmet, arka koltukta işler halledilirken seyahat edebilme imkânı verir.

Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti Nedir?

Şoförlü araç kiralama ve transfer hizmeti, araç kullanmanın zahmetli olabileceği durumlarda araç kiralamaya ek olarak alınabilen bir hizmettir. Bu hizmet standart araç kiralama hizmetine ek olarak tahsis edilen şoförle beraber seyahat etme imkânı sağlar. Özel günlerde araç kullanmak istenmediğinde veya bilinmeyen bir şehirde iş için bulunurken tercih edilerek araç kullanma sorumluluğunun profesyonel bir şoföre devredilmesine olanak tanır.

Şoförlü Araç Kiralama ve Transfer Hizmeti Nasıl Uygulanır?

Günlük veya daha uzun süreler alınabilen şoförlü araç kiralama hizmeti, şehir içi veya şehirler arası olarak tercih edilebilir. Hizmetin fiyatlandırması aracın modeline, kiralama günü sayısına veya firmaya göre değişiklik gösterebilir. Aynı zamanda tek yön ve gidiş dönüş kiralama şekillerine göre de değişiklik gösteren fiyatlandırma, yol ve köprü ücretlerinden de etkilenebilir. 4 saat 120 km, 8 saat 150 km, 12 saat 180 km ve 24 saat 300 km olarak belirlenen şekillerde verilen şoförlü araç kiralama hizmetinde transfer hizmeti en fazla 160 km ile sınırlandırılır. Saat veya kilometre sınırı aşım durumunda ek ücretlendirme yapılabilir.

Şoförlü Araç Kiralama ve Transfer Hizmeti Avantajları Nelerdir?

Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti, standart araç kiralama hizmetine ek olarak seyahatlerde müşteriye eşlik eden profesyonel bir şoför sağlayan bir paket hizmetidir. Budget şoförlü araç kiralama ve transfer hizmetinde tahsis edilen araç ve şoför, daha güvenli ve daha konforlu seyahat etme imkânı sağlar. Yolculuk esnasında arka koltukta görüşmeler gerçekleştirilebilir, notlar ve raporlarla ilgilenilebilir veya toplantılara hazırlanılabilir.

Tahsis edilen şoförler profesyonel olduklarından her türlü hava ve trafik koşulunda güvenli bir şekilde araç kullanmaya alışkındırlar. Hedef noktaya en hızlı şekilde ulaşırken seyahat esnasında geçen sürenin de verimli şekilde kullanılmasına olanak tanıyan şoförlü araç kiralama ve transfer hizmeti, Budget güvencesiyle sağlanabilir.

Budget, güvenli ve konforlu kiralama hizmetiyle ve her şey dahil ödeme planlarıyla her koşulda müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Ankara, Bodrum, İstanbul ve İzmir’den Budget şoförlü araç kiralama ve transfer hizmetine erişerek hijyenik, güvenli ve konforlu bir şekilde seyahat gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı bilgi ve kiralama hizmetlerine ulaşmak için "https://www.budget.com.tr/soforlu-arac-kiralama-transfer" sitesini ziyaret edebilirsiniz.