Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
araç kiralama avantajları

Sonbahar Ruhunu Bu Şarkılarda Yaşamaya Ne Dersin?

Hem serin havası, hem de doğanın binbir renklerini bize sunan sonbahar, listemizdeki şarkılarla daha da keyifli hale gelecek!

Yolculuk esnasında, gökyüzünü izlerken veya mevsimin tadını çıkarırken dinlemen için oluşturduğumuz listemize göz at!

• Bülent Ortaçgil – Eylül Akşamı

Başta huzur olmak üzere bütün güzel hisleri davet eden bu şarkı, Bülent Ortaçgil’in 1998 yılında çıkardığı ‘’Light’’ albümünün en sevilenlerinden. Sonbaharın birbirinden güzel renkleri bu şarkıyla daha da anlamlı olacak.

• Eric Clapton – Autumn Leaves

Frank Sinatra başta olmak üzere birçok önemli isim tarafından seslendirilen bu muhteşem şarkı listemizde Eric Clapton versiyonuyla bulunuyor. Fransız temelli bu caz şarkısı tüm dünyada sonbahar yapraklarının daha anlamlı düşmesini sağlıyor.

• Levent Yüksel – Sonbahar

Levent Yüksel’in muhteşem sesi, sözleri Bülent Ortaçgil’e ait olan bu şarkıda dinleyicisine unutulmaz hisler yaratıyor. Levent Yüksel’in 2000 yılında çıkardığı ‘’Aşkla’’ albümünden ‘’Sonbahar’’ mevsime eşlik eden en güzel şarkılardan.

• Guns N’ Roses – November Rain

Efsane rock grubunun en efsane şarkılarından olan November Rain, Guns N’ Roses’ın 1991 çıkışlı ‘’Use Your Illusion 1’’ albümünün en sevilen parçalarından biridir. Kısa film hissi yaşatan klibiyle, sözleriyle ve muhteşem gitar sololarıyla dinleyicilere muhteşem anlar yaşatan bu şarkıyı listemize eklemesek olmazdı.

• Green Day – Wake Me Up When September Ends

Punk rock janrının en ikonik temsilcilerinden Green Day’in 2004 çıkışlı ‘’American Idiot’’ albümünün en güzel parçalarından olan bu şarkı, sonbaharı oldukça yoğun hissettiriyor.

• Teoman – İstanbul’da Sonbahar

İstanbul’da Sonbahar yıllandıkça anlam kazanan, her dinlendiğinde aynı duygu yoğunluğuna ulaştıran özel şarkılardan biridir. Sonbahar gibi kendine özgün bu şarkı Teoman’ın 2001 çıkışlı ‘’Gönülçelen’’ albümünün belki de en sevilen parçasıdır.

• No Land – Düşünme Kaybolursun

Enstrumanların üst düzey uyumuyla insanı kendinden geçiren bu şarkı, No Land isimli müzik topluluğunun en önde gelen parçalarından birisidir. Düşünme Kaybolursun parçası, grubun 2016 yılında dinleyicilerle buluşturduğu ‘’Aramızda’’ albümüyle beraber sonbaharlara huzur katmaya geldi.

Dökülen yapraklar ve yağmurla birlikte doğanın en romantik zamanı olan sonbahar, bu listeyle daha huzurlu ve keyifli olacak. Yolculukların keyfini çıkarmanın en güzel yolu olan Budget araç kiralama hizmetlerinden yararlanarak bu muhteşem sonbahar şarkılarıyla birlikte seyahat edebilirsiniz. Zevkli dinlemeler!