Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
snowboard

Türkiye’de Yapabileceğin Kış Sporları

Kış mevsimi kimilerinin aklına şömine, battaniyeler ve sıcak içecekleri getirirken, kimilerinin ise adrenalin ve eğlence duygusunu harekete geçiriyor. Buzlu ve karlı zeminlerde tek başına veya gruplarla birlikte yapabileceğin kış sporları; denge, kontrol ve dayanıklılık gerektirirken aynı zamanda eğlenceli aktiviteler içinde yerini alıyor.

Kış sporlarının heyecan dolu dünyasındaki yolculuğumuza katıl!

Kayak

Türkiye’nin dört bir yanında yapılabilen kayak, vücuttaki neredeyse tüm kasları çalıştıran bir spor dalı. Alp Disiplini ve Kuzey Disiplini gibi birçok alt branşı da olan kayak için Uludağ, Kartalkaya, Kartepe, Erciyes, Palandöken ve Sarıkamış gibi bölgelerdeki kayak merkezlerini tercih edebilirsin. Çoğu kayak merkezi konaklanabilen otel ve pansiyon gibi işletmelere, kayak pistlerine ve çeşitli tatil etkinliklerine sahip olduğundan özellikle kalabalık gruplar için de ideal bir kış sporu.

Snowboard

Her iki ayağın da bir tahta üzerinde sabitlendiği snowboard, kar üzerinde sörf yapmaya benziyor diyebiliriz. Her ne kadar başlangıç düzeyi için biraz zorlayıcı olsa da kayak merkezlerinin tamamında snowboard yapılabilir. Gerekli teknik bilgilere sahip olmak için eğitim almak ve doğru ekipmanları kullanmak güvenli ve keyifli bir snowboard deneyimi yaşamak için oldukça önemli.

Kızak

Kar üzerinde çift olarak veya yalnız başına kayma imkânı veren adı da ekipmanla aynı olan kızak; karın tadını çıkarmak için en uygun ve belki de en ekonomik sporlardan biri. Diğer kış sporlarıyla kıyaslandığında oldukça kolay, rahat ve güvenli olan bu spor; çocuk ve yetişkinlerin de bir arada eğlenebilmesine olanak veriyor.

Curling

Takımlar halinde buz pisti üzerinde oynanan, buz satrancı olarak da anılan bu olimpik sporda granitten yapılan yuvarlak bir taş ekipçe kurulan stratejiler ile hedefe ulaştırılmaya çalışılıyor. Hem zihin hem bedenin üst seviyede kullanıldığı bu spor dalı ülkemizde sadece Erzurum’da bulunan pistte, Curling Arena’da uygulanıyor.

Budget Araç Kiralama Hizmetleri

Dünyanın en büyük araç kiralama markalarından olan Budget, en kaliteli araç kiralama hizmetlerini en uygun fiyatlarla sunar. Türkiye’nin her yanındaki havalimanı-şehir ofislerinden, Budget Mobil uygulamasından veya internet sitesinden araç kiralayabilir ve istediğin yerde kış sporlarının tadını çıkarabilirsin.