Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
gezi noktaları

Türkiye’nin En Fotojenik Yolculuk Rotaları

Hepimiz poz vermeyi severiz. Ama bir de güzel bir manzara veya kare yakaladığını düşünenlerin mutluluğu vardır ki anlatılmaz yaşanır! Biz de Budget olarak bu mutluluğa destek oluyor, benzersiz kareler yakalayabileceğin harika lokasyonları senin için bir araya getiriyoruz. İşte Türkiye'nin görkemli ve fotojenik noktalarından birkaçı!

Konya - İsmil Lale Bahçeleri:

Konya'nın büyüleyici atmosferinde bulunan İsmil Lale Bahçeleri, fotoğraf tutkunlarının hayallerini süsleyen bir yerdir. Bahar aylarında, lalelerin muhteşem renkleriyle çevrili bu bahçede fotoğraf çekmek gerçek bir zevktir. İsmil Lale Bahçeleri’nin tarihi ve doğal güzellikleriyle benzersiz karelere imza atacaksın!

Bursa - Tirilye:

Tirilye için Bursa’nın gizli hazinesidir desek yanlış olmaz. Tarihi ahşap evleri, dar sokakları ve renkli çiçekleriyle fotoğrafçıların dikkatini çeken Tirilye’de yürüyüşe çıkarak geleneksel atmosferi hissedebilir ve her adımda çarpıcı fotoğraf kareleri yakalayabilirsin.

Antalya - Kum Ovası:

Antalya'nın doğal güzellikleri arasında yer alan Kum Ovası, beyaz kum tepeleri ve turkuaz renkteki deniziyle adeta bir fotoğraf cennetidir. Güneşin batışıyla birlikte bu muhteşem manzara, çarpıcı görsellere ilham verir. Kum Ovası'nda yürüyüş yaparken kum tepelerinin üzerinde keyifli zaman geçirebilir ve benzersiz kareler yakalayabilirsin.

Edirne - Lavanta Bahçeleri:

Edirne'de yer alan Lavanta Bahçeleri, fotoğraf severlere renkli ve büyüleyici bir deneyim sunuyor. Lavanta kokuları eşliğinde yürüyüş yapabilir, lavanta tarlalarının arasında kaybolup bu güzel manzaranın keyfini çıkarabilir ve masalsı karelere imza atabilirsin.

Budget ile Çok Daha Kolay!

Seyahatseverler için fotoğraf çekmek en az keşfetmek kadar önemli! Konforlu ve güvenli bir keşif alanı yaratmak ise güzel fotoğrafların olmazsa olmazı. İster Budget Mobil uygulaması üzerinden istersen budget.com.tr araç kiralama bölümünden istediğin araç modeline ulaşabilir, Budget güvencesi ile özgürce seyahat edebilirsin!