Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
araç kiralama seyahar rotası

Türkiye’nin En Güzel Manzaralı Yolları

Her köşesinde farklı bir renk barındıran ülkemizde yolculuğun sonunda ulaşılan yer kadar yolun kendisi de güzel. Cennetin içerisinde yol alıyormuş gibi hissettiren bu manzaralarda bulunmak başlı başına bir ayrıcalık. Ülkenin her yanında geçerken kendine hayran bıraktıran yol manzaraları bulunuyor. Hem seyretmek hem de fotoğraf çekilmek için durmak istenilen bu manzaralar bazen Anadolu’nun bozkırında bazense deniz ve yeşilin buluşmasında kendini gösteriyor.

Van Yolu

Yol boyunca eşlik eden muhteşem göl manzarası, sakin bir sürüş deneyimiyle birlikte keyifli sürüşün hiç bitmemesini isteyeceğiniz bir deneyim yaşatıyor. Şehrin binlerce yıllık tarihine ve ünlü kahvaltısına doğru ilerlerken görülen manzara akılları baştan alacak güzellikte. İpekyolu ilçesi Cumhuriyet mahallesindeki Budget şehir ofisiyle iletişime geçerek bu yolda sürüş deneyimine ulaşılabilir.

Amasya-Sinop Yolu

Muhteşem manzara ve temiz hava sayesinde yolculuğun keyfi çıkarılırken, hemen yanındaki orman sayesinde temiz havanın enerjisi ile yolculuk yaparken ormanın etrafında gezinen hayvanları görebilirsiniz. Bu yol, iniş-çıkışları ve virajlarıyla heyecan yaratsa da huzurun doğallıktan geldiğini kanıtlayan nitelikte.

Finike-Kaş Yolu

İki turistik ilçe arasındaki bu yolda birçok keskin viraj bulunur. Yolu özel kılansa bu virajların her birinde karşınıza çıkan küçük koylar. Bu muhteşem manzaralar biraz sohbet, bir şeyler yemek veya dinlenip müzik dinlemek için durmaya değer güzellikte. Budget web sitesi veya mobil uygulama üzerinden Antalya Havalimanı’ndan yapacağınız rezervasyon ile seyahatlerinizi planlayabilirsiniz.

Cide Yolu

Karadeniz zorlu yolları ve eşsiz güzellikleriyle ün kazanmış bir bölge. Kastamonu’nun Cide ilçesine giden yol da inanılmaz manzarasıyla yolcuları karşılıyor. Yeşil ve mavinin bir araya gelişi adeta bilmeyen birine Karadeniz’i anlatır nitelikte.

Kemaliye Taş Yol

Adrenalin tutkunları için bile zorlu bir yol denilebilir. Ürkütücü olmasının yanı sıra muhteşem manzarasıyla geçenlerin asla unutamayacağı bir deneyim sunuyor. Sürüş esnasında adrenalini birazcık arttırıp sonrasında aşağıdan akan suyun sesiyle dinlenmek isteyenler için çok uygun bir yol. Budget Erzincan Şehir araç kiralama ofisiyle iletişime geçerek yolculuğun keyfini sürebilirsiniz.

Gökova Okaliptus Yolu

Dünyanın en güzel yollarından biri olan bu yol aynı zamanda acıklı bir hikâyeye sahip. Birçok film sahnesinde ve turist fotoğraflarında bulunan bu manzara gidip görülmeye değer. Çevredeki bataklıklar dolayısıyla ortaya çıkan sıtma hastalığının önlenmesi için dikilen ağaçların hikayesi, her ne kadar hüzünlü olsa da günümüze inanılmaz bir manzara bırakmış. Bodrum Şehir ve Bodrum Milas Havaliman’ından rezervasyonunuzu gerçekleştirerek seyahatlerinizi planlayabilirsiniz.

Fethiye-Göcek-Kaş Yolu

Ormanda başlayıp denizin sonsuz maviliğine ulaşan bir yolculuk için takip edilmesi gereken bir rota. Akdeniz’in sahil manzarası yol boyunca eşlik ederek eşsiz bir deneyim sunuyor. Budget Fethiye şehir ofisinden veya Antalya Havalimanı’ndan rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.