Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
vodafone-redliler-icin-ayricaliklar-budgetta

Vodafone Red’liler için Ayrıcalıklar Budget’ta!

Vodafone Red abonelerine özel %40 indirim fırsatı Budget’ta!

Web sitemiz, rezervasyon merkezimiz ve ofislerimizde kullanabileceğin Vodafone Red’lilere özel bu kampanya, ekonomik segmentten premium segmente kadar tüm araç gruplarında %40 indirim sunuyor! Kampanyamızın genel kiralama koşullarına uygun olman halinde bu fırsatlardan yararlanabilirsin. Kampanyayı aktive etmen için ise yapman gereken çok basit: Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapmak. Kampanyadan yararlanmak için Vodafone Yanımda Uygulaması, Avantajlar sekmesinde yer alan Fırsatlar Dünyası'na girerek Seyahat Kategorisi'nden Budget'ı seçebilirsiniz. Fırsatı Kullan adımıyla kolayca şifrene ulaşabilirsin. Kullanacağın şifre sadece budget.com.tr web sitesinden yapacağın işlemler için geçerlidir. Aracı teslim alırken yeni bir şifre ibraz etmen gerekir.

Aldığın katılım şifreni ve cep telefonu numaranı bir Budget ofisinde çalışana söylemen yeterli olacaktır. Kampanyanın en önemli noktası ise 31.12.2024 tarihine kadar bu fırsatı değerlendirme şansına sahip olman! Fakat kazandığın indirim hakkını başkasına devredemeyeceğini, kampanyayı firmamızın diğer kampanyalarıyla birleştiremeyeceğini ve aracı kiralayan kişi ile hat kullanıcısının aynı kişi olması gerektiğini unutmamalısın.