Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
vodafone-redliler-icin-budget-ayricaliklari

Vodafone Red’liler için Budget Ayrıcalıkları Bitmiyor!

Red’lilere özel VW PASSAT VARIANT (D/O) vb 1529 TL , BMW 5 SERİSİ (D/O) vb. 2.999 TL!

Web sitemiz, rezervasyon merkezimiz ve ofislerimizde kullanabileceğin Vodafone Red’lilere özel bu kampanya, sadece Budget kurumsal ofislerinde 16.01.2024 – 29.02.2024 tarihleri arasında yapılacak kiralamalarda geçerlidir. Kampanyamızın genel kiralama koşullarına uygun olman halinde bu fırsatlardan yararlanabilirsin. Kampanyayı aktive etmen için ise yapman gerekenler çok basit! Vodafone Yanımda Uygulaması'ndaki Avantajlar sekmesine gidip, Fırsatlar Dünyası'ndan Happy sayfasına girerek Budget seçeneğini bulman yeterli. Ardından 'Fırsatı Kullan' adımını takip ederek şifrene kolayca ulaşabilirsin.

Aldığın katılım şifreni ve cep telefonu numaranı bir Budget ofisinde çalışana söylemen yeterli olacaktır. Kampanyanın en önemli noktası ise belirtilen tarihler arasında istediğin kadar bu fırsatı değerlendirme şansına sahip olman! Fakat kazandığın indirim hakkını başkasına devredemeyeceğini, kampanyayı firmamızın diğer kampanyalarıyla birleştiremeyeceğini ve aracı kiralayan kişi ile hat kullanıcısının aynı kişi olması gerektiğini unutmamalısın.