Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
orman tatili önerileri

Huzurlu Bir Yalnızlık için Wi-Fi’siz Destinasyonlar

Yoğun ve kalabalık hayatlarımızda kendimizle ya da en yakınımızla yalnız kalmak; düşünmek, sakinleşmek, rahatlamak ve dinlenmek için bulunmaz bir fırsat.

Dijital dünyanın üzerimizde bıraktığı etkiye ve yaşadığımız şehirlerin gürültüsüne kısa bir süre de olsa ara vermek için doğanın içinde Wi-Fi’sız ve kendinle kalabileceğin lokasyonları keşfetmeye hazır mısın?

Kaz Dağları

Güzelliği ile binlerce yıldır insanları mest eden Kaz Dağları; birçok kültür için kutsal kabul edilmiş, temiz havanın ve yeşilin hüküm sürdüğü özel bir bölgedir. Kaz Dağlarındaki piknik alanları çok güzel olduğu ve çok sık tercih edildiği için özellikle belirli dönemlerde kalabalık olabilir. Buna rağmen hem milli park içerisinde hem de milli park dışında sakin vakit geçirilebilecek birçok alan bulunuyor. Manzarası ile dillere destan Şahindere Kanyonu, Zeus’un Truva Savaşı’nı izlediği rivayet edilen Zeus Altarı, efsanelere konu olan Sarıkız Tepesi gibi birçok lokasyon; sakin ve huzurlu şekilde vakit geçirmek için oldukça uygundur.

Borçka

Tamamı ormanlarla ve dağlarla kaplı olan Borçka; Karadeniz’in doğusunda bulunur. Macahel Vadisi, Borçka Karagöl ve daha birçok doğal güzelliği içinde barındıran bu bölge; ulaşımın nispeten zor olması sebebiyle el değmemiş doğa harikalarına ev sahipliği yapar. Kış aylarında ulaşım zorluğu ve soğuk hava gibi olumsuzluklarla karşılaşmak mümkün olduğundan Borçka bölgesine yaz aylarında giderek Türkiye’nin tek ve Avrupa’nın en eski yağmur ormanlarını gözlemleme fırsatı bulabilirsin. Borçka; insan kalabalığından uzaklaşmak isteyenlere şelaleleri, ormanları, vadileri ve manzaralarıyla inanılmaz huzurlu ve keyifli deneyimler sunabilir.

Kaçkar

Rize ve Hopa arasında bulunan Kaçkar Yaylası; muhteşem doğa, inanılmaz manzaralar, temiz hava ve sakin ortam ile seni bekliyor. Yaylada konaklama ve dinlenmenin yanı sıra Kaçkar Dağlarında doğa yürüyüşlerine çıkabilirsin. Göller, ormanlar, dereler ve buzullar eşliğinde vakit geçirmek doğaya ve kendine dönmene yardımcı olabilir.

İzmir – Karagöl

Deniz seviyesinden 850 metre yüksekte bulunan Karagöl Tabiat Parkına gidiş süreci biraz yorucu olabilse de hem yol üzerinde hem de park içerisinde o kadar güzel manzaralarla karşılaşacaksın ki tüm yorgunluğa değecek. Günübirlik veya çadır kampı tatillerinde tercih edebileceğin bu lokasyon; efsanelere konu olan Karagölün yanı sıra, yemyeşil bir doğa, ördekler ve huzurla buluşmanı sağlar. Budget konforuna ulaşmak ve ülkenin dört yanındaki huzur dolu lokasyonlarda vakit geçirmek için Budget Mobil uygulaması ve internet sitemizden araç kiralama hizmetine ulaşabilirsin…