Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
tiyatro

Yol Boyu Sanat: Kültür Yolu Festivali

Sanatın ve kültürün takipçisi binlerce insan Kültür Yolu Festivali’yle bir araya geliyor!

Sanatseverlerin mutlaka ziyaret etmesi gereken muhteşem etkinlikler bu sene Beyoğlu Kültür Yolu, Başkent Kültür Yolu ve Sur Kültür Yolu Festivalleri ile Ekim ayı boyunca sevenleriyle buluşacak.

Dünya çapında üne sahip olan Kültür Yolu Festivalleri’nde; sergiler, atölyeler, konserler, tiyatro ve bale gösterileriyle birlikte sanatçı söyleşileri ve birçok farklı etkinlik de üç ilde çeşitli mekanlarda gerçekleşecek. Kültür ve sanata doğru yola çıkalım!

Beyoğlu Kültür Yolu

İstanbul’un kültürel mirasını odağına alan Beyoğlu Kültür Yolu; Galataport’tan AKM’ye kadar tüm kültür-sanat mekanlarında çeşitli etkinliklerle festivali şehre getiriyor. 1000’e yakın etkinlik; şehrin tarihi dokusuyla, sokaklarıyla, insanlarıyla ve ruhuyla buluşuyor. Tiyatro, opera, gastronomi, eğitim, resim, sinema, edebiyat ve müzik ile sanatseverleri bir araya getirecek festival 01-23 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek.

Sur Kültür Yolu

Sur Kültür Yolu etkinlikleri; çeşitli anıtsal yapılar, geleneksel konut dokusu ve medeniyetin beşiği konumundaki bölgenin tarihi yapısıyla katılımcıları büyülemeye hazırlanıyor. Atölyeler, gösteriler, gökyüzü gözlem etkinlikleri, sergiler, söyleşiler ve birçok farklı etkinlikle şehrin tarihi ve kültür-sanat değerlerini yansıtan festival, 8-16 Ekim tarihlerinde sevenleriyle buluşacak.

Başkent Kültür Yolu

Bu sene ikinci kez düzenlenen Başkent Kültür Yolu, Ankara’da 1-23 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek. Ulus ve çevresindeki 70’e yakın mekanda düzenlenecek organizasyonda; sergiler, atölyeler, söyleşiler, konserler, spor müsabakaları ve daha birçok kültür-sanat etkinliği yer bulacak. Başkentte 23 gün sürecek, sanatçılar ve sanatseverleri bir araya getirecek etkinliğe sen de davetlisin!

Kültür Yolculuğuna Budget’la Çık!

En kaliteli araç kiralama hizmetlerini en uygun fiyatlarla sunan Budget, Kültür Yolu Festivallerinde de yanında! Budget ofislerinden, Budget Mobil uygulamasından, internet sitesinden veya telefon rezervasyonuyla en uygun fiyatlara istediğin aracı kiralayabilir, istediğin tüm kültür-sanat etkinliklerine zamanında ulaşabilirsin!