Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
sakin tatil rotaları

Yolculuğuna Keyif Katacak Kitaplar!

Yolculuğunu bir adım daha öteye taşımanın birçok yöntemi olabilir ancak en keyifli olanı, seni bambaşka dünyalara yolculuğa çıkartacak bir kitaptır sevgili seyahat sever! Bu kitaplar farklı dünyaların kapılarını araladığı gibi seni kendi iç dünyanda da soluksuz bir keşfe davet edecek. İşte seyahatinin her anını daha da özel hale getirecek bir kitap seçkisi!

"Yolda" - Jack Kerouac: Dean ve Sal karakterlerinin Amerika'yı baştan sona gezen spontan yolculuklarını anlatan bu klasik, içindeki özgürlük ve keşif duygusunu tetikleyecek eserlerden biri. Bu yarı otobiyografik eser, geleneksel değerleri ve normları sorgulayan Beat kuşağının hikayelerini konu alıyor.

"Simyacı" - Paulo Coelho: Yayınlandığı tarihten bu yana en çok okunan kitaplar arasında yer alan ve tüm dünyada büyük ses getiren Simyacı, fantastik olarak nitelendirilse de çokça aşina olduğumuz hisleri ve insana dair duyguları ele alan benzersiz bir nasihat kitabı. Yolda olmanın mucizelerini etkileyici metaforlarla bize aktaran bu kitap başucu kitabın bile olabilir!

"Yabancı" - Albert Camus: Seyahat etmek sadece dış dünyada değil iç dünyamızda da yaşadığımız benzersiz bir deneyimdir. İç dünyasını keşfedememiş biri dış dünyayı yargılarla dolu bir filtreyle görür. Tam bu noktada “Yabancı”, sana tamamen farklı bir iç dünya perspektifi sunacak ve seyahat deneyimini daha derin bir hale getirecek.

"Ye, Dua Et, Sev" - Elizabeth Gilbert: Ye, Dua Et, Sev için acı verici bir ayrılığın ardından içindeki boşluğu doldurmaya çalışan şehirli bir kadının kendini bulma hikayesi diyebiliriz. Hepimizin zaman zaman yaşama amacını aradığı bu dünyada bize yol gösterebilecek, romantizmi, heyecanı ve dramı bir arada barındıran harika bir kitap sizleri bekliyor!

Bu kitaplar sadece bir başlangıç. Hangi türden hoşlandığını ve hangi kitabın senin için en iyi yol arkadaşı olacağını keşfetmekse en güzel deneyimlerden bir tanesi. Kitabını seçtiysen sıra, sana yolculuklarında eşlik edecek en güvenli ve konforlu Budget aracını bulmaya geldi. Web sitemizi ziyaret ederek Budget araç kiralama ofislerinin bulunduğu şehirleri ve araç seçeneklerini öğrenebilirsin.