Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
peugeot 408 araç kiralama

Yolların Karakteristik Yüzü: Peugeot 408

Yaz son hız devam ederken yeni rotalar da giderek artıyor. Eğer yolculuklarını konforlu ve şık bir şekilde geçirmek istiyorsan, Peugeot 408 tam sana göre olduğunu söylemeliyiz! Peugeot 408'in sunduğu benzersiz özellikleri, üstün performansı ve rahatlığı keşfetmeye hazırsan kemerleri bağlayalım!

Şık Tasarım ve Modern Özellikler

Baştan aşağı şık bir tasarıma sahip olan Peugeot 408; dinamik hatları, akıcı çizgileri ve zarif detaylarıyla dikkat çeker. Yolculuklarda tarzını yansıtmak istiyorsan, Peugeot 408'in benzersiz dış tasarımıyla tüm dikkatleri üzerine çekeceğinden şüphemiz yok. İç mekânında kaliteli malzemeler ve ergonomik düzenlemeler bulunan Peugeot 408’in sürüş deneyimini daha da özel kılan modern özellikleri, sana konfor ve güven dolu bir yolculuğun kapılarını açıyor.

Üstün Performans ve Yakıt Verimliliği

Peugeot 408, üstün performansıyla sürüş keyfini maksimize eder. Güçlü motor seçenekleri ve hassas direksiyon tepkisi, dinamik bir sürüş deneyimi elde etmeni sağlar. Yakıt verimliliği konusunda da öne çıkan Peugeot 408, gelişmiş motor teknolojileri sayesinde daha az yakıt tüketimiyle daha uzun mesafeler katetmeni sağlar.

Güvenlik ve Konforun Birleşimi

Peugeot 408, güvenlik ve konforu bir araya getiren bir model. Şerit takip asistanı, akıllı hız sabitleme sistemi ve otomatik acil frenleme gibi gelişmiş güvenlik sistemleri ile yolculuklarında ekstra bir güvenlik hissi verir. Ayrıca, aracın iç mekânı geniş ve ferah bir tasarıma sahiptir. Yolcular için rahat koltuklar, yolculuk süresince konforlu bir oturma deneyimi sunar. Böylece uzun yolculuklarda bile yorgunluğunu unutup keyifle seyahat edebilirsin.

Dilediğin Araca Ulaşmak Budget’la Çok Kolay!

Yeni maceralara yelken açmak için Peugeot 408 ile şehirleri, doğayı veya uzak destinasyonları keşfetmeye hazırsan Budget araç kiralama dilediğin her an yanında! Peugeot 408 ve ihtiyaçlarına en uygun araç seçenekleri ile Budget, şehir ve havalimanı ofislerinde müşterilerine kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmak için çalışıyor. Peugeot 408 kiralama hizmeti almak için Budget Mobil uygulaması veya budget.com.tr araç kiralama bölümünden rezervasyon oluşturabilirsin!