Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}

Budget ofisi

Sonuç bulunamadı.
{{index + 1}}

{{item.WebOfficeName}}

{{item.Distance}} km

{{item.PostAdress}}

Telefon {{item.PhoneNumber}}

{{date.Date}}
{{item.Day}} {{item.TimeZone}}
1

KAYSERİ ERKİLET HAVALİMANI

Kayseri Erkilet Hava Limanı Dış Hatlar Gelen Yolcu Salonu

Telefon

Pazartesi - Pazar 00:00 - 23:59
Kayseri Erkilet Havalimanı Dış Hatlar Araç Kiralama

Kayseri Erkilet Havalimanı Dış Hatlar Araç Kiralama

Dış hatlar gelen yolcu salonunda bulunan Budget Kayseri Erkilet Havalimanı Dış Hatlar araç kiralama ofisinde hızlı, kaliteli ve ayrıcalıklı hizmetler ile buluşabilirsiniz. İç Anadolu’nun en gelişmiş illeri arasında yer alan, sahip olduğu birbirinden leziz yöresel lezzetler ve doğal güzellikler ile keşfedilmesi gereken ve aynı zamanda iş seyahatlerinin de sıklıkla yapıldığı Kayseri’yi kişiselleştirilmiş planınız doğrultusunda keyifle keşfedebilirsiniz. Mobil uygulama, internet sitesi veya çağrı merkezi kanalından gerçekleştireceğiniz erken rezervasyon işlemleri sayesinde Havaalanına indiğinizde kiralık aracınızın teslim edilmek üzere hazırlanmasını sağlayabilir, konforunuzdan ödün vermeden güvenle yola koyulabilirsiniz. Kayseri Erkilet Havalimanı Dış Hatlar Araç Kiralama işlemleri için en sık tercih edilen markalar arasında yer alan Budget, haftanın 7 günü 24 saat boyunca hizmet sunmaktadır.

Ayrıcalıklı Bir Deneyim Yaşamak İçin Budget 

Kayseri Havalimanı Dış Hatlar araba kiralama hizmetlerinde Budget esnek ve kişiselleştirilmiş çözümler sunar. Geniş filosu son model araçlardan oluşmakta ve birçok farklı segmentteki otomobil ile müşteri memnuniyeti artırılmaktadır. Tüm araçların bakımları eksiksiz olarak yapılmakta, teslimat öncesi mekanik ve donanımsal kapsamda tüm kontroller gerçekleşmektedir. Günlük, haftalık veya aylık bazlı sözleşme yapılabilmekte; sözleşme süresince Budget uzmanlığına 7 gün 24 saat boyunca erişim sağlanabilmektedir. Araçların yakıt depoları dolu teslim edildiği için zaman kaybetmeden rota planına uymak mümkündür. Üstelik yıl boyu veya dönemsel olarak düzenlenen kampanyalar sayesinde maliyet avantajı da sağlanabilir. En kaliteli hizmeti en ekonomik fiyatlarla sunma prensibiyle faaliyet sürdüren marka 360 derecelik bir müşteri memnuniyeti sağlamayı hedeflemektedir.

Siz de Budget Kayseri Erkilet Havalimanı Dış Hatlar araç kiralama farkını deneyimleyerek hem Kayseri’yi hem de şehri çevreleyen illeri rota planınıza rahatlıkla dahil edebilirsiniz.

Kayseri'ye Yola Çık

Şehir Ofisleri

KAYSERİ ŞEHİR

Gevher Nesibe Mh.Salih Avgun Paşa Cad.Fazlıoğlu Apt.No:7C Kocasinan/ Kayseri

Telefon 0352 252 28 91

Pazartesi - Pazar Kapalı