Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}

Budget ofisi

Sonuç bulunamadı.
{{index + 1}}

{{item.WebOfficeName}}

{{item.Distance}} km

{{item.PostAdress}}

Telefon {{item.PhoneNumber}}

{{date.Date}}
{{item.Day}} {{item.TimeZone}}
1

ÇANAKKALE ŞEHİR

Cevatpaşa Mah. Piri Reis Cad. No:3/2 Çanakkale Merkez

Telefon

Pazartesi - Cumartesi 08:30 - 18:00
Pazar Kapalı
Çanakkale Araç Kiralama

Çanakkale Araç Kiralama

Tarihi mirasıyla yalnızca yerli değil dünya genelinden turistlerin en çok ziyaret ettiği destinasyonlar arasında yer alan Çanakkale doğal güzellikleri ile de keşif ruhunu harekete geçiriyor. İlin çevre illerle kara yolu ulaşımı imkânlarının gelişmişliği de Çanakkale araç kiralama hizmetlerine duyulan ihtiyaçları yükseltiyor. İli kısıtlı bir süreliğine ziyaret edenler kadar hali hazırda Çanakkale’de yaşayanlar için de kiralık araç hizmeti almak büyük bir konfor anlamına gelebiliyor. Bu gibi bir durumda Budget Çanakkale kiralık araç hizmetleri kalitesi ile fark yaratıyor. Markanın merkezi konumda bulunan ofisi sayesinde talep sahipleri hızla hizmetlere ulaşabiliyor ve ofiste görev yapan profesyoneller sayesinde en doğru otomobil tercihini gerçekleştirerek büyük bir konfor yaşayabiliyor.

Budget Çanakkale Merkez Araç Kiralama ile Pozitif Bir Deneyim

İster günlük, ister haftalık, ister aylık periyotlarda araç kiralama işlemi yapılabilen Budget, filosunda geniş seçenekler sunuyor. Son model araçların sigortaları ve bakımları eksiksiz olarak yapılırken müşterilere güvenli bir sürüş deneyimi yaşatılıyor. Kaliteli hizmet ile en uygun fiyat politikasını bir arada sunan markadan hizmet almak için ofise uğramak ya da internet üzerinden online veya çağrı merkezi aracılığı ile hızlı rezervasyon yapmak yeterli oluyor. Tüm araçlar teslim öncesinde kapsamlı kontrollerden geçiriliyor, temizleniyor ve hiçbir hijyen sorununa yol açılmadan kullanıma sunuluyor. Düzenli olarak yenilenen Budget Çanakkale araç kiralama ofisi filosu ilde yapılan keşifleri benzersiz bir konforla noktalandırıyor.
 
Siz de Türkiye’nin eşsiz özelliklerle donatılan şehrini en güvenli, en konforlu ve en özgür şekilde keşfetmek için Budget ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Dilerseniz aracı farklı bir ilde teslim edebilir, seyahat rotanızı özgürce şekillendirerek kalitenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Çanakkale' yi Keşfet