Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}

Budget ofisi

Sonuç bulunamadı.
{{index + 1}}

{{item.WebOfficeName}}

{{item.Distance}} km

{{item.PostAdress}}

Telefon {{item.PhoneNumber}}

{{date.Date}}
{{item.Day}} {{item.TimeZone}}
1

MARDİN ŞEHİR

Havalimanı Bitişiği Ford Trucks Plaza Kızıltepe MARDİN

Telefon

Pazartesi 08:00 - 17:15
Salı 08:00 - 18:00
Çarşamba 08:00 - 17:15
Perşembe - Cuma 08:00 - 18:00
Cumartesi 08:00 - 17:15
Pazar 08:00 - 18:00
Mardin Kızıltepe Araç Kiralama

Mardin Kızıltepe Araç Kiralama

Tarihi binlerce yıl öncesine dayanan ve sahip olduğu ayırt edici güzelliklerle Türkiye’nin en gözde tatil destinasyonları arasında yer alan Mardin; yılın her mevsimi ziyaretçilerini ağırlamayı sürdürüyor. Bölgedeki zenginlikleri keşfetmek üzere artan ziyaretler neticesinde de Mardin Kızıltepe araba kiralama hizmetlerinin önemi artıyor. Mutlak müşteri memnuniyeti sağlama odağında hizmet veren Budget Mardin Kızıltepe rent a car geniş araç filosu, filosundaki son model araçlar ve alanında uzman personelleri ile Mardin deneyiminin mükemmelleşmesine yardımcı oluyor. Şehre ilk kez adım atanlar tarafından dahi kolaylıkla bulunabilen merkezi ofisi müşterilerin teslim süreçlerini kısaltıyor.

Budget ile Mistik Keşifler Sizi Bekliyor

Türkiye’nin Güneydoğu’sunda yer alan, yerli ve yabancı turistleri etkileyen kültürü ve mimari özellikleri ile yıldızı giderek parlayan Mardin, özgürce zaman geçirilmesi gereken bir lokasyon olma özelliği taşıyor. Şehre gelenler günlük, haftalık veya aylık olarak araç kiralama işlemi yaparak hem şehri hem de çevre illeri özgürce keşfedebiliyor. Toplu taşıma araçlarında ya da önceden belirlenen saatlere sahip ulaşım araçlarında zaman kaybetmeden keyifli zaman geçirmek için Mardin Kızıltepe kiralık araç hizmetlerinden yararlanmak büyük bir avantaj elde edebiliyor. Budget markasının güvenliğinden yararlanarak hizmet alanlar özgürlük kadar güvenlik ile de buluşabiliyor. Geniş araç filosundan seçilen araçların bakımları tamamlanıyor, tüm kontrolleri yapılıyor böylece seyahat sırasında meydana gelebilecek olumsuzluklar minimize edilebiliyor. Ofisten ya da çağrı merkezi veya online kanallardan yapılan erken rezervasyon sayesinde en ekonomik tekliflerden de yararlanılması mümkün hale geliyor.
 
Siz de bu mistik şehri keşfederken hem kendiniz hem de aileniz için konfor artıran hizmetlerden yararlanabilir, her an Budget yetkililerine ulaşabilecek olmanın keyfiyle doyumsuz anılar biriktirebilirsiniz.

Mardin' i Keşfet