Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}

Budget ofisi

Sonuç bulunamadı.
{{index + 1}}

{{item.WebOfficeName}}

{{item.Distance}} km

{{item.PostAdress}}

Telefon {{item.PhoneNumber}}

{{date.Date}}
{{item.Day}} {{item.TimeZone}}
1

YALOVA ŞEHİR

Bahçelievler mah. Fatih cad. No:82/B (Migros yanı)YALOVA MERKEZ

Telefon

Pazartesi - Pazar 09:00 - 19:00
Yalova Merkez Araç Kiralama

Yalova Merkez Araç Kiralama

Yalova ziyaretlerinizin konforunu artırmak için araba kiralama hizmetlerinden yararlanmak isterseniz siz de Budget Yalova Merkez rent a car avantajlarından yararlanabilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden, çağrı merkezi kanalıyla ya da mobil uygulama üzerinden erken rezervasyon yaptırabilir; online ödeme seçeneğini değerlendirerek size özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Kaliteyi en uygun fiyatlarda deneyimleyebileceğiniz bir hizmet sunan Budget ofisinin merkezi konumu sayesinde aracınıza hızla ulaşabilir, zaman kaybetmeden şehri keşfetmeye başlayabilirsiniz. Size en uygun aracı bulmanızı sağlayan personellerden danışmanlık alarak Premium, Comfort, Prestige ve Economic sınıflarda yer alan son model araç alternatiflerini değerlendirebilirsiniz.

Yalova’nın Güzelliklerini Özgürce Keşfedin

İstanbul’a yakınlığı, gelişmiş sanayisi, sahip olduğu doğal güzellikler ve iş etkinliklerine sıklıkla ev sahibi yapması gibi nedenlerle Yalova Merkez kiralık araç ihtiyaçları hızlı bir ivmeyle yükseliyor. Bu noktada da devreye dünya ve Türkiye genelinde kaliteli hizmetleri ile ön plana çıkan Budget giriyor. Günlük, haftalık veya aylık periyotlarda hizmet sunan firma teslim öncesi tüm otomobillerin kontrollerini ve bakımlarını tamamlıyor. Tüm hijyen önlemlerini ve müşterilerin güvenliği kadar sağlığını da koruyan tedbirleri alıyor. Kiralama süreci boyunca 7 gün 24 saat boyunca erişilebilir kalarak 360 derecelik hizmet felsefesini uygulamaya koyuyor. Türkiye’nin birçok ilinde şubesi bulunduğu için Yalova araç kiralama hizmeti alanlar teslimleri için farklı şubeleri de rahatlıkla tercih edebiliyor.
 
Siz de Türkiye’nin gözde illerinden olan Yalova’ya tatil ya da iş amaçlı bir gezi planlıyorsanız, gezi rotanızın keyfini güvenle ve özgürce çıkarmak istiyorsanız Budget farkını tercih edebilirsiniz. Son model araçlarla yola koyulmak için markanın ofisini hafta içi her gün 09:00 – 19:30 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz.

Yalova' yı Keşfet